Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne dla dziecka do nauki online do 200 pln


Recommended Posts

Dzień dobry :)

Szukam słuchawek nausznych dla 11-latka. Przejrzałam mnóstwo modeli i im więcej przeglądam, tym trudniej podjąć decyzję, zwłaszcza, że nie jestem tutaj ekspertem...

  1. Chrześniak potrzebuje słuchawek przede wszystkim do lekcji online, od czasu do czasu pewnie do gry oraz do słuchania w czasie podróży. Powinny być wygodne i współpracować z laptopem, telefonem i tabletem oraz aplikacjami typu MS Teams, zoom lub podobnymi na windows i android - dla mnie to naturalne wymaganie, ale znalazłam opinie, że nie wszystkie słuchawki (głównie bezprzewodowe) radzą sobie z webinarami (np. w trakcie zanika dźwięk lub są problemy z mikrofonem).
  2. Wydaje mi się, że nie musi to być model dedykowany dla dzieci, ale wtedy powinien mieć mniejsze nauszniki i regulację pałąka.
  3. Słuchawki muszą być z mikrofonem.
  4. Typ półotwarty wydaje mi się najrozsądniejszy, ale poznam też inne rekomendacje.
  5. Najchętniej bezprzewodowe (lub bezprzewodowe z opcją kabla) - przy modelach do 200zł znalazłam sporo opinii, że jakość dźwięku oraz mikrofon w opcji bezprzewodowej nie są najlepszej jakości, zatem nie upieram się przy bezprzewodowych jeśli ma to być kosztem jakości.
  6. Słuchawki muszą być w miarę solidne, wytrzymałe.
  7. Kolor czarny (lub ciemny) - to najważniejsze wymaganie chrześniaka :D
  8. Przeglądałam także opcje słuchawek gamingowych, ale tu w modelach tańszych jest ponoć dość słaby mikrofon.
  9. Budżet do 200 zł.

Jakich słuchawek używacie? Co możecie polecić z waszego doświadczenia?

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Anna

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...