Skocz do zawartości

Pierwsze stereo do ok. 10 tys - dużo niejasności


The Player

Recommended Posts

Jak zwykle na forum o wszystkim, tylko nie o pytaniu autora postu haha.

Ja bym najpierw posłuchał jak najwięcej konfiguracji, zwłaszcza, że sam nie wiesz czego oczekujesz. I podstawową sprawą jest to czy idziesz w stereo czy kino domowe. Bo to jest dopiero punkt startowy, a nie opowiadanie o kablach czy akustyce, na którą autor ma minimalny wpływ.

Ja mogę dodać, że do gatunków jakich słuchasz oraz to pomieszczenie, potrzebne Ci będą kolumny, które mocno dociążą dźwięk i będą dynamiczne. Bo zapewne o efekt wow, sprawia to uderzenie muzyki, czyli dynamika.

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

4 minuty temu, sonique napisał:

Hmm... nigdy nie zastanawiałem się nad tym ale to co piszesz wydaje mi się teraz oczywistą oczywistością. Szkoda jeszcze, że nawet niektórzy przedstawiciele branży mylą kupujących. Pamiętam jak jeden ze sprzedawców po odsłuchu kolumn zapytał czy miałem „wow effect”. Gdy powiedziałem, że nie to skonkludował: „No to oznacza, że to jeszcze nie te. Szukamy dalej...”

@sonique, ale znalazłeś już kolumny, który dały efekt WOW 🙂?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, seba3002 napisał:

A mogę wiedzieć o jakim modelu dynaudio piszesz ? Ja słuchałem emitiòw m20 i też bardzo mi się podobały. Aczkolwiek dla mnie miały delikatnie wycofaną średnicę

Nie uwierzysz.... mowimy o tych samych dynkach! Jednak widocznie jest tutaj znaczny  wpływ akustyki pomieszczenia bo nie odebralem emitow jako "wycofane srodkiem" a może to bas był w tamtej akustyce mniejszy co dało wrażenie bardziej wysunietej srednicy??? Kto to wie... jednak dźwięk byl naprawde dobry jak na takie maluszki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DudasDudek napisał:

Bo zapewne o efekt wow, sprawia to uderzenie muzyki, czyli dynamika.

Nie chcę robić za forumowego hejtera , ale dla mnie dynamika to nie uderzenie / głośność /. Dynamikę pięknie obrazuje dobrze nagrana muzyka klasyczna, gdzie mamy sporą różnice w poziomie głośności poszczególnych instrumentów lub partii utworu. Dynamika to właśnie ta różnica między najcichszym, a najgłośniejszym dźwiękiem w utworze / dB/.

Niektóre kolumny " grają " dźwiękiem z podbitą średnicą i wysokimi , dźwięk jest nienaturalny , przejaskrawiony, ale nasze ucho przyjmuje go jako właśnie efekt " wow ".

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, sonique napisał:

Hmm... nigdy nie zastanawiałem się nad tym ale to co piszesz wydaje mi się teraz oczywistą oczywistością. Szkoda jeszcze, że nawet niektórzy przedstawiciele branży mylą kupujących. Pamiętam jak jeden ze sprzedawców po odsłuchu kolumn zapytał czy miałem „wow effect”. Gdy powiedziałem, że nie to skonkludował: „No to oznacza, że to jeszcze nie te. Szukamy dalej...”

Bo sprzedawca daje to czego oczekuje klient! Jak to mowia "klient nasz Pan". A ze wiekszosc szuka tego wow to takie podejscie. Jesli jednak pojawimy sie w salonie i powiemy ze zalezy nam na odwzorowaniu naturalnego instrumentu, nikt raczej nie powinien nam wciskac efektow specjalnych. Im "nudniejsze" kolumny tym z reguły bardziej wyrafinowane.... ale to moje zdanie akurat :P

 

27 minut temu, DudasDudek napisał:

Jak zwykle na forum o wszystkim, tylko nie o pytaniu autora postu haha.

Mysle ze sie nie obrazi, jesli pojawi sie kilka wskazówek tej zacnej tematyki ;)

8 minut temu, tomek4446 napisał:

Nie chcę robić za forumowego hejtera , ale dla mnie dynamika to nie uderzenie / głośność /. Dynamikę pięknie obrazuje dobrze nagrana muzyka klasyczna, gdzie mamy sporą różnice w poziomie głośności poszczególnych instrumentów lub partii utworu. Dynamika to właśnie ta różnica między najcichszym, a najgłośniejszym dźwiękiem w utworze / dB/.

To nie hejt Tomku. To moim zdaniem definicja podrecznikowa dynamiki dzwieku.

Uderzenie to bardziej impuls, szybkosc i kontrola, ktore rowniez sa porzadane w audio.

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Nie uwierzysz.... mowimy o tych samych dynkach! Jednak widocznie jest tutaj znaczny  wpływ akustyki pomieszczenia bo nie odebralem emitow jako "wycofane srodkiem" a może to bas był w tamtej akustyce mniejszy co dało wrażenie bardziej wysunietej srednicy??? Kto to wie... jednak dźwięk byl naprawde dobry jak na takie maluszki.

Może przesadziłem z tym wycofanym środkiem 🙂. Po prostu nie grały tak wysuniętą średnica jak dali mentor, z którymi wtedy porównywałem emity. 

No i nie powiedziałbym o nich "maluszki" 😁. To jednak kawał paki jak na podstawki. Przynajmniej u mnie w 14 metrach prezentowały się dość pokazanie 🙂

A skoro o nich mowa to może warto, żeby autor do swej listy dopisał jeszcze dynaudio emit m30.

Ja głos oddaje na dynaudio, audio physic i dali 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomek4446 napisał:

Nie chcę robić za forumowego hejtera , ale dla mnie dynamika to nie uderzenie / głośność /. Dynamikę pięknie obrazuje dobrze nagrana muzyka klasyczna, gdzie mamy sporą różnice w poziomie głośności poszczególnych instrumentów lub partii utworu. Dynamika to właśnie ta różnica między najcichszym, a najgłośniejszym dźwiękiem w utworze / dB/.

Niektóre kolumny " grają " dźwiękiem z podbitą średnicą i wysokimi , dźwięk jest nienaturalny , przejaskrawiony, ale nasze ucho przyjmuje go jako właśnie efekt " wow ".

 

Po to jest forum by dyskutować :)

Masz rację, ale mówisz o Dynamic Range, zakres dynamiki, rozdzielczość dynamiczna (czy jak to tłumaczyć) w utworze. Dynamika w prezentacji dźwięku przez kolumny właśnie według mnie objawia się tym "uderzeniem".

Czy ja wiem, czy podbita góra robi efekt wow? Raczej, że wow jest głośno, wow dźwięk mocno wychodzi z kolumn.

Moich znajomych, tych niezainteresowanych dobrym brzmieniem, zawsze zaskakuje to mocne uderzenia i dużo basu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chyba Miro 84 , chciałem tylko doprecyzować , bo często dynamika jest mylona z głośnością :) 

A co do utworów muzyki klasycznej dynamika może być wkurzająca , gdy na początku przez trzy minuty mamy ciche smyczki lub flety , niewiele słyszymy , robimy głośniej i ..... następuje fortissimo , wchodzą werble , wiolonczele ... i chałupa się trzęsie :) 

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz użyć wzmacniacza Roksan`a to proponuje ATC7. to monitor z zamknietą obudowa (pod sciane - jak znalazł), ale moze byc deficyt basu, co w puzniejszym terminie mozna uzupełnic sub`em, zawsze gdzies znajdziesz miejsce dla niego.

Akustyka się nie przejmuj, siedzisz tak blisko i masz tyle miejsca na boki od monitorów, że odbicia nie sa Tobie straszne, bardziej kłopot to kont nachylenia monitorów na meblu .. tu, pomyslał bym o IsoAcoustics Aperta.

Edit .. aktualizacja win 10 przerwała pisanie.

Jeśli chodzi o kable to ani Melodika ani audioquest, pierwszy muli basem, drugi ma szorstka górę,  do tych monitorów brał bym Furutech głośnikowe na metry. Patrząc na zdjęcie Twoja kanapa to około 2m szerokosci i deko większy mebel, to 2x1.5m załatwia sprawę. 

Wracając do suba, użył bym B&W 610 i wykorzystał kabel rca i wyjście na końcówkę mocy w Roksan..II to tyle.

A!, nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o kablu zasilającym do wzmacniacza, tu w późniejszym terminie postawił bym na przewód Gigawatta, ale nie LC1 bo jest nie warty nawet połowy jego ceny, tu stawiam na LC2

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tomek4446 napisał:

gdy na początku przez trzy minuty mamy ciche smyczki lub flety , niewiele słyszymy , robimy głośniej i ..... następuje fortissimo , wchodzą werble , wiolonczele ... i chałupa się trzęsie :) 

W moim przypadku to nawet kolumny nie domagają 🤫🤣🤣🤣 dlatego nigdy nie przesadzam z glosnoscia :D

12 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

. tu, pomyslał bym o IsoAcoustics Aperta.

Pomysł dobry jednak bardzo kosztowny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, seba3002 napisał:

@sonique, ale znalazłeś już kolumny, który dały efekt WOW 🙂?

Nie do końca zrozumiawszy ideę sprzedawcy, wywinąłem się spod presji szukania takowych i poszedłem swoją drogą. Pamiętam, że te co kupiłem zaimponowały mi przede wszystkim tym, że wszystkie składowe były równie dobre.
 

Póki co nie doświadczyłem jak żyję owego efektu wow z żadnym sprzętem audio ale też mi do niego tego stanu nie tęskno 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobieranie kabli na tym etapie gdzie kolega wypisał liste masy kolumn jest po prostu dyskusją audiofilów na forum.  :P

I odeszliśmy juz mocno od tematu.

Autorze wątku musisz po prostu posłuchać jak najwięcej. Jak masz mozliwośc to u siebie a jak nie to w salonach. Ale takiej segregacji nikt za ciebie nie zrobi.

Moga co najwyżej dojść kolejne propozycje.

Skąd jesteś?

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zwróć może uwagę na Audiolaba 6000A Play, miałbyś wzmacniacz z streamingiem, wyświetlaczem, grający dość dynamicznie. Może być to fajna opcja. Jest to sprawdzone przez nas połączenie z Tannoyem Revolution XT8F, dobrze też zgrywa się z Audio Physic Classic 8. Fyne Audio F502 grają mocnym basem, dlatego moim zdaniem w przypadku tego ustawienia lepszą opcją będzie F501.

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Michale z @Na Temat Audio, a który wzmacniacz poleciałby Pan bardziej do audio physic classic (ja mam akurat trójki, kupione w waszym salonie), audiolab czy Cyrus? Będąc u was w  słuchałem kilku kolumn (pmc, opera ale też audiosymptom 🙂) w połączeniu z Cyrusem one cast. I szczerze powiedziawszy najbardziej przypadło mi (koledze z którym byłem zresztą też) połączenie Cyrusa z audio physic. Czy w jakiejś skali ogólnej połączenie audio physic classic jest lepsze z Cyrusem czy z audiolabem? Czy - jak to na ogół w tym hobby bywa - wszystko jest kwestią preferencji🙂?  Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DudasDudek napisał:

Jak zwykle na forum o wszystkim, tylko nie o pytaniu autora postu haha.

Ja bym najpierw posłuchał jak najwięcej konfiguracji, zwłaszcza, że sam nie wiesz czego oczekujesz. I podstawową sprawą jest to czy idziesz w stereo czy kino domowe. Bo to jest dopiero punkt startowy, a nie opowiadanie o kablach czy akustyce, na którą autor ma minimalny wpływ.

Ja mogę dodać, że do gatunków jakich słuchasz oraz to pomieszczenie, potrzebne Ci będą kolumny, które mocno dociążą dźwięk i będą dynamiczne. Bo zapewne o efekt wow, sprawia to uderzenie muzyki, czyli dynamika.

 

 

 

 

Stereo.

Czyli jakie z tego zestawienia, chyba, że są jakieś jeszcze lepsze mieszczące się w tym pułapie cenowym?

 

7 godzin temu, S4Home napisał:

Moim zdaniem dobieranie kabli na tym etapie gdzie kolega wypisał liste masy kolumn jest po prostu dyskusją audiofilów na forum.  :P

I odeszliśmy juz mocno od tematu.

Autorze wątku musisz po prostu posłuchać jak najwięcej. Jak masz mozliwośc to u siebie a jak nie to w salonach. Ale takiej segregacji nikt za ciebie nie zrobi.

Moga co najwyżej dojść kolejne propozycje.

Skąd jesteś?

Piotr

 

Tak jest masz rację, ja jestem okolice Szczecina więc do Ciebie Piotrze daleko 

42 minuty temu, Na Temat Audio napisał:

Cześć,

zwróć może uwagę na Audiolaba 6000A Play, miałbyś wzmacniacz z streamingiem, wyświetlaczem, grający dość dynamicznie. Może być to fajna opcja. Jest to sprawdzone przez nas połączenie z Tannoyem Revolution XT8F, dobrze też zgrywa się z Audio Physic Classic 8. Fyne Audio F502 grają mocnym basem, dlatego moim zdaniem w przypadku tego ustawienia lepszą opcją będzie F501.

Pozdrawiam,

Michał

O Audiolabie 6000A Play też myślałem, czytałem pochlebne recenzje. Może będzie możliwość odsłuchu, zagrają lepiej z FYNE AUDIO F501/F502 niż ten Marantz? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @The Player, rzeczywiście do sklepów zaprzyjaźnionych z forum masz kawał drogi ale... Troszkę sobie poguglałem i okazuje się, że w Twoim rodzinnym mieście też masz kilka salonów audio. W jednym z nich masz tannoye i fyne. Skoro o nich wspomniałeś, może warto byłoby umówić się tam na odsłuch i przekonać się czy jest to kierunek, w którym chcesz iść. Zawsze będzie to jakiś punkt odniesienia dla branży jeśli chodzi o dalsze porady. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, seba3002 napisał:

Kolego @The Player, rzeczywiście do sklepów zaprzyjaźnionych z forum masz kawał drogi ale... Troszkę sobie poguglałem i okazuje się, że w Twoim rodzinnym mieście też masz kilka salonów audio. W jednym z nich masz tannoye i fyne. Skoro o nich wspomniałeś, może warto byłoby umówić się tam na odsłuch i przekonać się czy jest to kierunek, w którym chcesz iść. Zawsze będzie to jakiś punkt odniesienia dla branży jeśli chodzi o dalsze porady. Pozdrawiam.

Seba tak byłem już u chłopaków z Audiofil Szczecin i Fyne F501 mi się podobało, ale słuchałem tylko ich i Monitor Bronze + Sonus Faber (nie pamiętam modelu ale jasne drewno, ładnie wykonane, coś koło 8k za parę). Chyba będę musiał jeszcze raz się przejechać, tylko problem jest taki, że na pewno nie będą mieć na miejscu tylu głośników powyżej i wzmacniaczy, wiadomo, też że nie chce im zabierać całego dnia i podłączać tego wszystkiego w różnych konfiguracjach, ale wybrać takie top 5, bardzo lubię też Borisa Brejchę, żeby się w takim klimacie "spełniły"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, The Player napisał:

O Audiolabie 6000A Play też myślałem, czytałem pochlebne recenzje. Może będzie możliwość odsłuchu, zagrają lepiej z FYNE AUDIO F501/F502 niż ten Marantz? 

Zagra inaczej, ciężko jest stwierdzić czy lepiej. Z tymi kolumnami gra po prostu całkiem nieżle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, The Player napisał:

Seba tak byłem już u chłopaków z Audiofil Szczecin i Fyne F501 mi się podobało, ale słuchałem tylko ich i Monitor Bronze + Sonus Faber (nie pamiętam modelu ale jasne drewno, ładnie wykonane, coś koło 8k za parę). Chyba będę musiał jeszcze raz się przejechać, tylko problem jest taki, że na pewno nie będą mieć na miejscu tylu głośników powyżej i wzmacniaczy, wiadomo, też że nie chce im zabierać całego dnia i podłączać tego wszystkiego w różnych konfiguracjach, ale wybrać takie top 5, bardzo lubię też Borisa Brejchę, żeby się w takim klimacie "spełniły"

Kurczę, ja mam blisko do Warszawy. Wsiadłem w samochód i w ciągu kilku godzin udało mi się odsłuchać kilku paczek. Ale rozumiem też, że podróż 500km w jedną stronę może na tyle zmęczyć, że z odsłuchu niewiele wyniesiemy. Wypożyczenie i testowanie pojedynczo poszczególnych paczek też jest dość uciążliwym procesem. Powiem szczerze - nie zazdroszczę 🙂. Ja akurat fyne nie słuchałem - chociaż miałem ochotę. Ale zabrakło czasu. W Twoim przedziale cenowym jest sporo fajnych paczek ale w ciemno trudno jest coś doradzić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

Panie Michale z @Na Temat Audio, a który wzmacniacz poleciałby Pan bardziej do audio physic classic (ja mam akurat trójki, kupione w waszym salonie), audiolab czy Cyrus? Będąc u was w  słuchałem kilku kolumn (pmc, opera ale też audiosymptom 🙂) w połączeniu z Cyrusem one cast. I szczerze powiedziawszy najbardziej przypadło mi (koledze z którym byłem zresztą też) połączenie Cyrusa z audio physic. Czy w jakiejś skali ogólnej połączenie audio physic classic jest lepsze z Cyrusem czy z audiolabem? Czy - jak to na ogół w tym hobby bywa - wszystko jest kwestią preferencji🙂?  Pozdrawiam

Dzień dobry,

Mogę jedynie polecić odsłuch, bo tak jak Pan zauważył jest to kwestia preferencji ( najlepszy przykład to odsłuch kilku par kolumn, który poczynił Pan u nas ). Audiolab gra bardziej basowo, Cyrus jednak ma lepszą kontrolę i detal. Więc wszystko rozbije się o indywidualne preferencje. Bardzo fajnym połączeniem do tych Audio Physic może też byc Rega Brio AMP, fajnie to też gra z Synthesis Soprano LE. Ciężko o jednoznaczną odpowiedź.

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, The Player napisał:

Seba tak byłem już u chłopaków z Audiofil Szczecin i Fyne F501 mi się podobało, ale słuchałem tylko ich i Monitor Bronze + Sonus Faber (nie pamiętam modelu ale jasne drewno, ładnie wykonane, coś koło 8k za parę). Chyba będę musiał jeszcze raz się przejechać, tylko problem jest taki, że na pewno nie będą mieć na miejscu tylu głośników powyżej i wzmacniaczy, wiadomo, też że nie chce im zabierać całego dnia i podłączać tego wszystkiego w różnych konfiguracjach, ale wybrać takie top 5, bardzo lubię też Borisa Brejchę, żeby się w takim klimacie "spełniły"

Boriis Brejcha 👍

Jesli chodzi o salon to nie przejmuj sie ze im zajmniesz csly dzien na rozne konfiguracje. Po to jest salon by ogarnac ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Na Temat Audio napisał:

Dzień dobry,

Mogę jedynie polecić odsłuch, bo tak jak Pan zauważył jest to kwestia preferencji ( najlepszy przykład to odsłuch kilku par kolumn, który poczynił Pan u nas ). Audiolab gra bardziej basowo, Cyrus jednak ma lepszą kontrolę i detal. Więc wszystko rozbije się o indywidualne preferencje. Bardzo fajnym połączeniem do tych Audio Physic może też byc Rega Brio AMP, fajnie to też gra z Synthesis Soprano LE. Ciężko o jednoznaczną odpowiedź.

Pozdrawiam,

Michał

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Być może kiedyś przetestuję i audiolaba i rege. Jeśli jednak Cyrus ma "lepszą kontrolę i detal" to ja pozostaję przy nim, gdyż na tych rzeczach przede wszystkim mi zależy. Basu w żadnym wypadku mi nie brakuje. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, seba3002 napisał:

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Być może kiedyś przetestuję i audiolaba i rege. Jeśli jednak Cyrus ma "lepszą kontrolę i detal" to ja pozostaję przy nim, gdyż na tych rzeczach przede wszystkim mi zależy. Basu w żadnym wypadku mi nie brakuje. 

Pozdrawiam

Sam musisz sprawdzić. Dla jednego kontrol i detal a dla drugiego mulaste lub krew z uszu 🤣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2020 o 15:22, The Player napisał:

Witam wszystkich jako to, że mój pierwszy post. 

Czytam już od jakiegoś czasu jaki zakupić ciekawy zestaw stereo i im więcej czytam tym więcej niewiadomych :))

Rozumiem, że problemem jest to, że nie wiem do końca czego szukam w muzyce, ciężko mi to określić. Sprzęt głównie będzie służył do muzyki elektronicznej, house, hip hop, ale nie chcę się zamykać na gatunki i lubię na wieczór posłuchać czegoś spokojniejszego. 

Jestem po pierwszym odsłuchu Marantz PM7000N + Monitor Audio Bronze 500 oraz Fyne Audio F501, bardziej mnie przekonali Szkoci z Fyne, grał bardzo fajnie i przyjemnie, podobała mi się przestrzeń, mocy w basie też miały, ale nie było też żadnego wow, że wywaliło mnie z butów. Jest możliwość, żeby panowie ze sklepu podjechali do mnie na odsłuchy i musze wybrać coś na propozycje.

Wiem, że można dostać fajne rabaty w sklepach i myślałem o tym Marantzie również z (sporo tego poniżej):

- Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary

- KLIPSCH RP-8000F

- Acoustique Quality PONTOS 8

- Heco Celan Revolution 7

- QUADRAL Platinum Plus Five (warto dokładać do 7ek?)

- Tannoy Revolution XT 8F

- CANTON CHRONO 80 DC

- PARADIGM PREMIER 800F

- Polk Audio Singature S60E

- Revel Concerta 2 F 35

- PYLON AUDIO DIAMOND 28

- Dali Opticon 6

- Monitor Audio Silver 300

- Audio Physic Classic 10

- KEF Q950

- Focal Chora 826

- Fyne Audio F501/502

 

Tak wiem, że tego jest dużo, ale właśnie, może podłogówki to nie temat dla mnie bo, chociaż mam pomieszczenie duże ok. 40m2, to siedzę bardzo blisko TV OLED i nie chciałbym, za bardzo odsuwać kanapy (zdjęcia załączone).

Więc teraz może pytanie, że dla mnie lepszym rozwiązaniem będą stojaki i monitory plus sub? Nie ukrywam, że w przyszłości chciałbym dokupić amplitnuer i głośniki do 5.1, a aktualnie to co jest podłączyć do konsoli.

Poza Marantzem, bo chce mieć jedne "pudełko" czyli wzmacniacz sieciowy, jest jeszcze wiem Cyrus ONE Cast (ale on odpada bo chce wyświetlacz - wiem ze glupio brzmi), Hegel H90 i Roksan K3.

Co myślicie? Bo mętlik mam w głowie, a to sporo pieniędzy i chciałbym je dobrze wydać, mieć pociechę z muzyki. Wybaczcie jeśli gdzieś rzuciłem głupotą.

 

Dziękuję za odzew i pozdrawiam

 

 

Image-1 (5).jpeg

Image (8).jpeg

Do wczoraj miałem podobny temat padło na pylon diamond 28 wszystko zależy czego kto oczekuję u mnie z nad 356bee pylony graly najlepiej tak jak tego oczekiwałem czysto bardzo z dobrym zejściem i kontrola basu każdy może tutaj coś radzić jednak indywidualne preferencje każdego są inne i warto jechać na odsłuch ja byłem 3 razy i się udało życzę powodzenia i dobrego własnego wyboru

Edytowano przez Sebutek_84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...