Skocz do zawartości

Jakie wybrać głośniki di kina domowego


Maciej_27

Recommended Posts

Witam jestem nowy na forum.

Posiadam Amplituner TECHNICS SA - AX540 zamierzam kupić do niego głośniki do kina domowego, ale chciałbym żeby głośniki frontowe były odpowiedniej mocy tak żebym mógł słuchać muzyki stereo o głębokim basie coś w rodzaju jak Altony 200 albo Altusy 140. Na rynku jest wiele zestawów w tym przedziale cenowym ale ja jestem ciekawy jak one grają.

Myślałem o czymś takim jak

Voice Kraft VK766
Koda AV 707 V2
Clatronic 500Watt - tu akurat tylko front

Ale niekoniecznie muszą być te proszę o pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Ciezka sprawa! Pewnie chcialbys zestaw do ogladania filmow ale i do sluchania muzyki.O basiku z altusow i altonow mozesz zapomnie przy tych pozycjach co napisales. Slyszalem clatroniki i te VK powiem Ci ze to wielka lipa!Na temat Kody sie nie wypowiadam.Masz tu pare linkow moze z tego cos wybierzesz!
Odwiedź moją stronę
Odwiedź moją stronę
Odwiedź moją stronę

Zadna rewelacja to nie jest ale mysle ze beda lepsze od tych co podales!
Poczekaj jeszcze na wypowiedz innych uzytkownikow moze znajda cos lepszego

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej_27
Clatronic i VoiceKraft możesz sobie od razu odpuścić!
Podobnie zresztą jak inne wyroby mało uznanych firm jak CAT, MAudio, STXa itp.
Zresztą ten temat często się powtarza - wystarczy użyć wyszukiwarki na Forum.
W cenie około tysiąca lepsza będzie KODA - model 707 ujdzie, lepszy będzie model 702.
http://www.allegro.pl/item545762550_koda_a...tuk_kredyt.html

Do tego dochodzą sety Magnat Monitor oparte na frontach 880 lub 990, do tego centralny 210 oraz tyły 220 (110 na tyły są słabsze od 220).
http://www.allegro.pl/item546658081_magnat...waran_w_wa.html
Lub kup na razie fronty Magnata 880, 990 lub 1000 - a potem stopniowo dokupić resztę. icon_cool.gif

oraz np. coś z Jamo czy JBLa (również Heco czy nowszy Tonsil), ale tu już najlepiej szukać używek, bo z nowych do tysiąca złotych to raczej nie ma nic ciekawego.
Bas może nie będzie schodził tak nisko jak w Altusach czy Altonach opartych o 25cm głośnik, ale będzie lepiej kontrolowany i po prostu lepszy (wierniejszy, szybszy).

Pozdrawiam
PS. Tomasz72 Jak podajesz link, to najlepiej obok tego podaj cenę i model, do którego się odnosisz (będzie czytelniej, choć dłużej potrwa napisanie postu).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok! Bede pamietal o cenie i modelu przy linku.Co do M audio to slyszlem je w jakims zestawie w Avansie i mysle ze w tych piniadzach co mozna je kupic ciezko bedzie znalezc cos lepszego.A jesli chodzi o Kody co podales wogole do mnie nie przemawiaja , nie wiem moze to i w miare dobry zestaw po prostu jestem zrazony do firmy, ale magnaciki ladne! Ale wracajac do tematu Macie_27 ja rowniez mysle ze najpierw powinienes zainwestowac w dobre fronty a reszte dokupic z czasem.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dziękuje wszystkim za odpowiedzi, może faktycznie skupuę się na razie na kupnie frontów może sam coś zrobię posiadam głośniki wysoko tonowe i średnio tonowe od altusów i 3x Tonsil GDN 30/80/2 pewnie coś z tego bym zrobił. Ale z obudową będzie problem najbardziej pasują mi do mieszkania wysokie,wąskie i głębokie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...