Skocz do zawartości

Kolumny podłogowe do 2000 zł


molczito

Recommended Posts

Witam. Tematów już było tysiące, czytam i czytam od tygodnia i nie mogę się zdecydować, już boli głowa. Niedawno kupiłem kolumny Kef q55 i do tego wzmacniacz Denon pm-710 muzyka z Spotify. Gatunki wszystko oprócz naszego disco z naciskiem na Rock, hip-hop, wszystko co wpada w ucho. Jest to moje pierwsze stereo, wszystko było ok i nagle..... czegoś mi brakuje. Góra gra dobrze środkiem może być za to dół jakiś dziwny taki sztuczny nie potrafię tego opisać. Nie mam możliwości odsłuchu, więc Was proszę o radę jakie kolumny wybrać, wzmacniacz na pewno wymienię, ale za jakiś czas. Pokój 19 m² 6x3 kolumny stoją na ścianie dłuższej i tak już musi zostać. Gatunki już pisałem, dosyć często też filmy. Zazwyczaj słucham normalnie, ale przy dobrym kawałku lubię pierd...... Fajnie jak by grały całym pasmem od dołu gałki wzmacniacza. Teraz Kefy grają dosyć ładnie, ale dopiero jak jest głośno. Nie boję się sprzętu używanego, najbardziej pasowało by allegro, rozważę wszystkie propozycje. Nie wiem co jeszcze dodać. Z góry dziękuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...