Skocz do zawartości

Kolumny do kina domowego


Michaiu_86

Recommended Posts

Dnia 24.12.2020 o 20:24, Tenfilip napisał:

Ja swoje tannoy'e 6f xt kupiłem nowe za 3000 ze wzmacniaczem onkyo (nowy chodził po ok 1000zł), plus 500 transport z UK. Także trzeba się dużo naszukać i nieco zaryzkować.
Teraz te same tannoye można kupić za 3000, ale używki, i to jest sensowna propozycja do 20 m^2 z wyjsciem na kuchnie - ja mam podobnie.

To prawda byly swego czasu na dobrej promocji. Wtedy nie trzeba było dużo szukać po i Peter Tyson i chyba SoundandVision miał je za tyle. Ale teraz nie ma nawet co szukać bo ich nie ma.

No właśnie a teraz za tyle kupisz co najwyżej używki.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

To prawda byly swego czasu na dobrej promocji. Wtedy nie trzeba było dużo szukać po i Peter Tyson i chyba SoundandVision miał je za tyle. Ale teraz nie ma nawet co szukać bo ich nie ma.

No właśnie a teraz za tyle kupisz co najwyżej używki.

Piotr

 

Racja. Co masz na mysli mowiac sound vision?

Edytowano przez Tenfilip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 12.12.2020 o 07:25, Q21 napisał:

Napisz więcej szczegółów odnośnie reszty toru oraz Twoich preferencji brzmieniowych? Które kolumny będą najlepsze? To nie do końca dobrze zadane pytanie, ponieważ każdy słucha muzyki w inny sposób i stawia na inne kwestie. 

Dzień dobry - Powoli zaczynam wymieniać swój jak to pisaliście MYSZ MASZ . zacznę od kupna głośników stojących na froncie i dostepne mam w Irlandii nastepujące marki

Monitor Audio Bronze 300
Monitor Audio Bronze 500
Q Acoustics Q3050i
Heco Aurora 700
Canton GLE 496
kef-q550

mam wzmacniacz Denon 2700H , pokój 25m2 - chcę tylko do filmów , bo do muzyki mam starą wieże Denona ( Składak ).

moj plan jest taki, że po zakupie frontów , powoli bede dokupywać centralny , surroundy i potem jakieś sufitowe do atmosa. I nie chce już używanych , tylko nowe.

prosze o opinie tych firm ktore wymieniłem , tzn. w ktory warto wejść - Dziekuje i Pozdrawiam Wszystkich - Dariusz

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...