Skocz do zawartości

Zestaw dzielony Emotiva czy Amplituner ?


krzychu72

Recommended Posts

Witam. Szukam dla znajomego elektroniki kina domowego. Ponieważ ostatnio dużo czytałem i słyszałem o zestawach dzielonych Emotiva dlatego się nad takim zestawem coraz bardziej poważnie zastanawiam. Chodzi dokładnie o końcówkę BASX A-5175 z procesorem  MC-700. Czy ktoś z Was porównywał ten zestaw z amplitunerami KD w podobnym przedziale cenowym i jak te porównanie wypadło ? Kolumny będą dobierane za kilka miesięcy na podstawie odsłuchów. Do tego czasu będzie to grało z Pylon Opal 20. Pomieszczenie ok 25 mkw. Interesuje mnie tylko pięć kanałów. Bez dolby atmos i innymi cudami. Tak samo jak nie interesuje mnie funkcjonalność sieciowa. Chodzi tylko o jakość dźwięku i ewentualnie system korekcji akustyki pomieszczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Dnia 13.12.2020 o 17:55, krzychu72 napisał:

Dzięki za info. W tym teście Emotiva wypada bardzo dobrze.  Zastanawiam się też czy firma niedługo nie planuje wprowadzić na rynek nowych produktów. Ten zestaw jest obecny już od 2016 roku. Może jeszcze się odezwie ktoś, kto posiada Emotivę.

Czekam na XPA9 , dam znać. Słuchałem wielu rzeczy, Emo dla mnie gra najlepiej (XPA 5 + XMC-2) . Wychodzi drogo , fakt , ale moim zdaniem warto trochę uzbierać i mieć temat na lata. Warianty bardziej budżetowe to BasX A2 itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...