Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe do około 1000 zł


Recommended Posts

Witam, szukam bezprzewodowych słuchawek nausznych w kwocie około 1000 zł. 

Głównym zastosowaniem ma być prowadzenie rozmów. Dlatego szukam modeli, które łatwo się parują, nie zrywają połączeń i można je połączyć z kilkoma urządzeniami.

Oczywiście muzyka też - uniwersalna. 

Znalazłem Jabra Elite 85H ale bardzo mi się nie podoba wygląd tych słuchawek.  W kwestii wyglądu bardziej chodziłoby o modele jak np. Audio-Technica ATH-DSR7BT czyli bardzie klasycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, innogy napisał:

Witam, szukam bezprzewodowych słuchawek nausznych w kwocie około 1000 zł. 

Głównym zastosowaniem ma być prowadzenie rozmów. Dlatego szukam modeli, które łatwo się parują, nie zrywają połączeń i można je połączyć z kilkoma urządzeniami.

Oczywiście muzyka też - uniwersalna. 

Znalazłem Jabra Elite 85H ale bardzo mi się nie podoba wygląd tych słuchawek.  W kwestii wyglądu bardziej chodziłoby o modele jak np. Audio-Technica ATH-DSR7BT czyli bardzie klasycznie.

Witaj,

Warto też rozważyć model Audio Technica ANC 900 https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/audio-technica-ath-anc900bt.html

To trochę odmienna charakterystyka a niż w modelu DSR7BT,  i w dodatku masz dobre ANC, które może się przydać. Zapraszamy Cię do przetestowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...