Skocz do zawartości

Kef q950 czy q750


Dominik Staniak

Recommended Posts

Witam !

 

Na wstępnie Pozdrawiam Wszystkich  ! Zaczynam powoli przygodę z lepszym sprzętem audio :) Prosił bym o pomoc w wyborze głośników jestem zdecydowany na firmę Kef i zastanawiam się nad modelami Q950 lub Q750. Sam salon ma ok 42 m 2 + otwarta kuchnia 10 m2 + przedsionek otwarty na salon - łącznie ok 60 m2 przestrzeni. Trochę boję się że 950 będą za duże a z drugiej strony czy poradzą sobie 750 :)  

 

Pozdrawiam

 

Dominik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam moje wypociny/rysunek - mniej więcej taki jest układ salonu :) Dokładnie w Q21 znalazłem zestaw Yamaha R-N803D + Kef Q950. Jakich gatunków słucham hmm to ze mną będzie ciężko :)))) no to tak Daft Punk, Royksopp, Air,  ( ogólnie muzyka elektroniczna ) kocham Metalice uwielbiam Davida Gilmoura  ( ogólnie dobrym rockiem nie pogardzę :)- a ostatnio słucham Curtisa Hardinga :))) to w takim Wielkim skrócie -  więc wydaje mi się że zestaw musi być w miarę uniwersalny :)04643A12-5A27-447F-9792-AE0126AC3EBD.heic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie w takim pomieszczeniu polecam ci większego brata. i powiem ci że nawet nie obawiał bym się o ich wielkość co on sposób ich wysterowania. Uważam że model 803 jest do nich okej ale na pewno nie wykorzysta ich pełnego potencjału. Jeśli chcesz combo i gotowy promocyjny zestaw to zapraszam. natomiast jeśli chcesz wykrzesać z tych kolumn i jeszcze więcej to możemy dobrać ci odpowiedni wzmacniacz który w pełni je napędzi. 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...