Skocz do zawartości

Glosnik bezprzewodowy - następca harman/kardon go+ play


Recommended Posts

Witam. 

Chcialem sprawc sobie prezent świąteczny i chce kupić glosnik bezprzewodowy naprawde dobrej klasy.

Obecnie mam kilka sztuk takich głośników tzn:

-JBL Charge 3

-Dockin D Fine

-Harman/Kardon Go + Play

-Libratone Zipp 2

 

Wiadomo ze H/K jest najmocniejszy i ma najlepsza jakosc dźwięku.

 

Szukam czegoś w przedziale cenowym 1000-2000zl

Na chwile obecna biorę pod uwagę JBL Partybox 100, wiem ze juz jest sporych rozmiarów, myslalem tez jeszcze o Bose S1 Pro tylko to juz powyżej 2000zl wiec moze innym razem :) Teufel? Aiwa Exos 9? 

Co możecie jeszcze ciekawego zaproponować? Co moglbym wziąść pod uwagę? Jak z jakością partyboxa 100 ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2020 o 16:31, gucio6 napisał:

Wiadomo ze H/K jest najmocniejszy i ma najlepsza jakosc dźwięku.

Dokup drugi taki głośnik bo można je łączyć w pary, słuchałem go i potwierdzam naprawdę dobre brzmienie. Tego głośnika JBL Partybox 100 nie słuchałem, ale znając styl grania JBL możesz być zawiedziony jakością dźwięku do tego co masz w tej chwili.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lysyrafal napisał:

Dokup drugi taki głośnik bo można je łączyć w pary, słuchałem go i potwierdzam naprawdę dobre brzmienie. Tego głośnika JBL Partybox 100 nie słuchałem, ale znając styl grania JBL możesz być zawiedziony jakością dźwięku do tego co masz w tej chwili.

Zgadza się ze jbl to typowy styl dudnienia basu, ale w recenzjach i testach w internecie glosnik ma pochwały bo pasmo dźwięku jest juz zróżnicowane i nie ma efektu kiedy to wysokie i średnie tony maja problem przebić przez (co jak co) niskie tony, dlatego też bardzo mnie on zainteresował, a cena jest generalnie atrakcyjna. 1200zl za 160w żywej mocy. H/K ma 80w na aku i 100w na zasilaniu sieciowym. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lysyrafal napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że do recenzji trzeba podchodzić z dystansem i warto posłuchać samemu co w trawie piszczy. Podejrzewam, że przy głośniejszym graniu będą duże zniekształcenia dźwięku i to nie będzie fajne.

To co byś jeszcze polecił? Pomijajac h/k jako drugi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...