Skocz do zawartości

Wybór subwoofera


Recommended Posts

Witam. Jestem w trakcie szukania subwoofera do kina domowego. Amplituner denon AXR- X2500H , kino domowe -wilson estrada 5.0.

Pokój ma 20metrów

Zastanawiam się  nad subwooferem Svs SB-2000 , Klipsch SPL 150, Klipsch SPL 120,model R 115 Sw też wchodził by w gre

 Chyba ,że  mielibyście inne propopzycje ?

Budżet  do max 3tysiące . Chciałbym  by dobrze grało ,i był również  ok do filmów.  Pozdrawiam 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, S4Home napisał:

Moim zdaniem w przypadku tych kolumn jest to zdecydowanie przerost formy nad treścią.

Model 115sw w kinie jest świetny.

Ale szczerze to nie wiem czy podniesie ci to po prostu jakość twojego kina. nie wiem czy nie wolałbym wybrać tańszego suba a po prostu wymienić set kolumn na coś sensowniejszego.

Piotr

Jeżeli  nie te modele ,to jakie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subwoofery ciekawe, Klipsch idealnie sprawdzi się w kinie, choć jest rzeczywiście na wyrost względem kolumn, ale zawsze można z czasem wymienić następne elementy, a suba wybrać już na przyszłość.

Co do SVS SB2000 to osobiście postawiłbym na tą konstrukcję, ale jest to zupełnie inna konstrukcja i inne brzmienie niż Klipsch - bardziej muzyczne, szybsze i lepiej kontrolowane brzmienie w dolnym zakresie.

Jeżeli jest taka możliwość to zapraszam na prezentację, mamy część z tych rzeczy u siebie w salonie, więc można się przekonać osobiście :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...