Skocz do zawartości

10m2, do 1500 albo mniej, ciche słuchanie. Filmy w słabej jakości / rock. Topping mx3 oraz... co? Czy w ogóle warto przy takim pokoju?


dellgreen

Recommended Posts

Hej,

Problem mam taki, że kompletnie nie mam miejsca, co widać na zdjęciu. Jeśli nie ma sensu kombinować w takim pokoju, to nie będę na siłę się starać, zrozumiem to.

Aktualnie nie mam nic, sprzęt będzie podłączony do laptopa, na którym włączam filmy i oglądam je przez hdmi na telewizorze, tak to wygląda najczęściej.
Laptop ma zintegrowaną kartę dźwiękową, telewizor ma hdmi-arc i wejście optyczne.

Budżet powiedzmy, że max 1500.

Do czego?

  • filmy ze słabym audio,
  • rock
  • ciche słuchanie
  • pokój 3 na 3 metry


Najbardziej tu pasuje soundbar, ale ja ich nie lubię, nienawidzę słuchać z nich muzyki.

Macie pomysł co tu wymyślić? Mam tylko takie pomysły, żeby podwiesić tv, który jest już wysoko i wstawić coś pod nim, albo nad nim podwiesić jakoś kolumienki i skierować w dół.
Mogę też dosunąć tv do prawej i po lewej stronie, gdzie jest 24 cm miejsca, wstawić jedną kolumnę, a drugą na szafce po prawej  w miejsce kwiatków?

Słyszałem o takich zestawach:

  • Mx3 + wharfedale 10.2
  • mx3 + Cambridge Audio SX50
  • jakieś wąskie głośniki?
  • kiedyś widziałem bardzo szeroki, metrowy,  głośnik centralny od wharfedale, ale teraz go znaleźć nie mogę, za około 800 zł był.

Zdjęcia robione z miejsca łóżka
Screenshot_20201215-135102_Galeria.thumb.png.4272be7ccc3fdbfa4b347ba9504e1ce7.png

 

Screenshot_20201215-133955_Galeria.thumb.png.ac9b6d419ccbc95d0367e35b1b61da64.png

 

 

Edytowano przez dellgreen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Topping MX3 to dobry wybór, dzięki któremu podłączysz komputer czy TV i wbrew pozorom wzmacniacz nie jest taki słaby jakby wynikało ze specyfikacji. Jeśli chodzi o kolumny to tutaj jest większy problem, ponieważ nie ma za bardzo miejsca. Pytanie gdzie miałyby stanąć, bo jeśli koło TV to nic nie uda się upchnąć. Jeśli koło komputera to polecam Polk audio T15, a w przyszłości możesz pomyśleć o subwooferze, który nadrobi niedostatki basu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...