Skocz do zawartości

Klipsch the fives vs the sixes


Spell

Recommended Posts

Chcialem kupic naglosnienie pod komputer stacjonarny gdyz moj monitor ich nie posiada a gdyby posiadal to i tak bylyby jakie byly. Jestem bardzo poczatkujacy w temacie audio takze przperaszam z góry jak walnę jakas gafę. Poczytalem sporo i pomyslalem ze najlepiej sprawdza sie glosniki aktywne a dokladnie te wymienione w tytule i poprosilbym o porownanie ich badz zaproponowanie czegos w podobnej cenie ewentualnie co uwazalibyscie za lepsze. Glowne użycie to muzyka w grach i ogladanie filmow. Pomieszczenie jest bardzo male i nie ma miejsca na systemy zlozone np 5+1 czy podobne. Mam mozliwosc przesluchania tylko the fives , the sixes nie maja w moim miescie i nie chca tez sciagnac do samsgo odluchu. Dlatego tez was prosze o pomoc forumowicze

 

Edytowano przez Spell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się na odsłuch na jutro ponieważ dzisiaj już wszystko zajęte. Spytałem przy okazji o te 6ki to facet powiedział że to biedniejsza wersja 5tek bo nie mają wejścia hdmi itd , że oni ich nie mają w salonie bo 5tki lepsze. Przesłucham i powiem jak odczucia ale jeśli jest możliwość to bym poprosił o to porównanie 5ek i 6ek skoro tam i tak mi nikt nic nie powie o 6kach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Przede wszystkim posłuchać Klipsch the Fives jeśli masz taką możliwość i sam oceń czy brzmienie Ci odpowiada. Pomimo małych gabarytów brzmienie jest na prawdę potężne i piątki mają więcej midbasu niż szóstki, które brzmią dynamiczniej i lepiej różnicują bas. Możesz jeszcze rozważyć zestaw Topping MX3 + monitory takie jak Q Acoustic 3030i czy Pylon Audio Diamond Monitor. Jedyny minus w porównaniu do Klipsch the Fives to brak HDMI 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...