Skocz do zawartości

Kolumny używane do NAD C368


Mariusz G-das

Recommended Posts

Dzień dobry.

Noszę się zamiarem zakupu zestawu stereo opartego na integrze All-in-on NAD368 oraz (ze względu na ograniczony budżet) używane podłogówki. 

Pomieszczenie to 20m2 mniej więcej 4,5m x 4,5m.

Muzyka to raczej soul, jazz, blues, klasyka, elektronika alternatywna.

Przesłuchiwałem NAD368 na Bowersach 706 S2 i bardzo mi pasowało to zestawienie.

Szukam zatem używanych podłogówek które dobrze zagrają z w/w NADem o podobnej charakterystyce co B&W. (wiadomo podłogówka będzie miała obszerny dźwięk)

Biorę pod uwagę Audio Academy Phoebe III, Totem Sttaf, 

Problem w tym że na odsłuch raczej muszę brać sprzęt pod pachę. Więc chciałbym już ukierunkować się w pewnym stopniu, żeby nie zwiedzić całej Polski w poszukiwaniach :)

Jakie są wasze typy, doświadczenia z w/w wzmacniaczem i kolumnami.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli podobało CI się połącznie NAD C368 + B&W 706 to zdecydowanie stawiasz na precyzję i czystość dźwięku. W takim przypadku warto byłoby posłuchać Focal Chora 816 lub Audio Academy Phoebe III Plus ( dynamiczniejsze i bardziej szczegółowe brzmienie względem zwykłych III). Alternatywą mogą być także Audiovector QR3, dzięki którym zyskał byś jeszcze lepszą stereofonię i szybki, dobrze kontrolowany bas. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie umówienia odsłuchu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że mam taki zestaw. Kupowałem w zasadzie w ciemno. Jak napisał Q21 jest precyzyjnie i czysto, aby tak było, oczywiście muza musi być odpowiedniej jakości. Być może będę sprzedawał NADa C368, bo przecież zabawa w audio polega na ciągłym "gonieniu króliczka".  NAD, jak mawiają młodzi "stan gabinetowy". Głośników nie sprzedaję. Jeśli coś, odezwij się na PW.

Edytowano przez Marek Muszyński
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...