Skocz do zawartości

Transmiter z bluetooth


Kamik91

Recommended Posts

Siemanko, jeżdżę starą Skodą no i nie mam takich nowości jak Blueetooth (tak wiem, to już standard nie nowość :p). Chcę kupić coś już naprawdę konkretnego, kupiłem wcześniej jakiś "noname" w sklepie stacjonarnym z akcesoriami do samochodów. No i mam dość tracenia łączności, zacinania się, no i brak możliwości rozmawiania przez zestaw głośnomówiący. Mikrofon w transimterze jest tak słaby, że muszę się nachylać. Macie coś do polecenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Q21 napisał:

Jeśli masz wejście mini jack to polecam Fiio BTR5, którego sparujesz z telefonem i na pewno nie będzie sytuacji, że utracisz łączność. Zobacz jeszcze czy nie masz Android Auto w Skodzie, w takim przypadku wystarczyłoby połączyć telefon kablem USB i po problemie. 

No gdzie, w starej Skodzie Android Auto. Z tym "po problemie" to bym polemizował. Wejdź np. na forum Astra5, to wtedy zobaczysz ile problemów przysparza ten soft. Pomimo, że mam w miarę nowe auto, to ciągle coś się pie......li.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim mam MirrorLink, który przestaje już być wspierany (np. przez Samsunga), więc jest jeszcze gorzej. Ale przynajmniej BT działa dobrze.

A jeśli chodzi o pytanie Kamika, to na forum hondy, z którego korzystam, spece polecają Parrota, np. MKi9100.

Edytowano przez maxredaktor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...