Skocz do zawartości

Onkyo tx8270 + tannoy xt6f


Biomechanikus

Recommended Posts

Jako ze w tym zestawie jakos brakowalo mi bassu w trybie pure audio, wylaczylem go, dalem bass +2 i zauwazylem ze przy muzyce nawet jak jest cicho to slychac ze glosniki charcza, co jest grane? Nawet jak sie zagra bardzo cicho to slychac charczenie, po wlaczeniu pure audio jest ok. A charczenie dzieje sie kiedy slucham na spotify i bezposrednio z amplitunera, jak zrodlem jest laptop to tego problemu nie ma

Edytowano przez Biomechanikus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ja mam przy Tannoy-ach Revolution XT 6F wzmacniacz Pier Audio MS-680 o mocy 120W. Amplituner Onkyo ma moc 48W. Trochę to za mało wg mnie. Tannoy lubią większą moc i szybkość. U mnie kolumny dają nieraz aż za dużo basu. Ale jest on zawsze taki miękki, przyjemny. Pier Audio przekazuje też fajny bas, taki czarujący, magiczny. Może posłuchaj tych kolumn z lepszym wzmacniaczem, a nie amplitunerem. Wg mnie Tannoy-e dobrze się zgrywają z lampami i hybrydami. Wcześniej miałem Vincenta SV-500 i to była hybryda. Obecny Pier Audio to też hybryda. Oba dobrze się zgrały z tymi Tannoy-ami.

Edytowano przez hlary
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...