Skocz do zawartości

nowe stereo


Grzegorz Szymborski

Recommended Posts

20 godzin temu, T Z6 napisał:

A ja dziś moje Heco ponownie podłączyłem do yamaszki i dziwna rzecz.Graja z yamaszka zdecydowanie lepiej niż wcześniej. Być może mały chińczyk porządnie kolumny wygrzał bo wciąż one są niemal nowe(jakiś miesiąc z górka nie pamiętam dokładnie) i teraz Heco grają świetnie i z maluchem i z dużym sąsiadem 😁.Innego wyjaśnienia nie widzę.

Czy to oznacza wedlug Ciebie ze na ta chwilę yamaha lepsza od smsl? (Po wygrzaniu głośników).?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

11 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Czy to oznacza wedlug Ciebie ze na ta chwilę yamaha lepsza od smsl? (Po wygrzaniu głośników).?

 

Gdzie napisałem że lepsza?Napisałem że po wygrzaniu Heco obecnie grają z Yamaha lepiej niż na początku gdy były całkiem nowe.I reasumując Yamaha i Smsl grają bardzo podobnie.Roznica tylko polega na tym że Yamaha zagra głośno bez zniekształceń. Wynika to oczywiście że sporej różnicy mocy.Jesli ktoś nie potrzebuje dodatkowych bajerów i głośnego słuchania to taki mały chińczyk w zupełności wystarczy.

Edytowano przez T Z6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, T Z6 napisał:

Napisałem że po wygrzaniu Heco obecnie grają z Yamaha lepiej niż na początku gdy były całkiem nowe

I morał z tego taki by nie oceniać pochopnie jak wczesniej...

Dnia 31.12.2020 o 07:53, T Z6 napisał:

Po co mi Arcam czy inne badziewie?Kupilem maluszka chinskiego SMSL Q5 i dupe urywa😁.Nie zamierzam wiecej wydawac kasy na tak zwane audiofilskie zabawki ktore nie nadaja sie do niczego...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

I morał z tego taki by nie oceniać pochopnie jak wczesniej...

Ale po co wydawać spore pieniądze na urządzenia które zabrzmią tak samo jak te dużo tańsze?Podtrzymuje tą tezę.Skoro tańsze brzmią równie rewelacyjnie to niejednej osobie która nie potrzebuje dodatkowych sieciowych funkcji taki tani cyfrowy wzmacniacz w zupełności wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam audiosymptom i8 grają z Nad326 po modzie muda44 i Onkyo 9130.

Z nad graja pięknie scena vokal detale ale brakuje mu jednak mocy . 

Z Onkyo jest poprawnie ale nie brzmi on tak jak nad. Za to moc odczuwalnie lepsza.

Pójdę chyba jeszcze w nad356 po virusie muda44.

Zdjęcie dla uwagi 

Zastanawiam sie jeszcze nad Heco jak by one zagrały bo są bardzo chwalone.

Screenshot_20210102-211245(1).png

Edytowano przez Paweł Laszenko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...