Skocz do zawartości

Stereo system audio.


Recommended Posts

47 minut temu, lysyrafal napisał:

Myślę, że to będzie rozsądne rozwiązanie w tej sytuacji czyli jak będziesz słuchał przy biurku a pieniądze się nie stracą. Słuchawki plus ewentualnie jakiś wzmacniacz słuchawkowy, a gdy skończy się epidemia kupić coś lepszego do salonu i będzie gitara.

A co mogę kupić ze słuchawek, nie znam się na tym. Słyszałem o jakimś STAX ale to chyba daleko do mojej kategorii cenowej? Takie same wymagania, głównie muzyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lysyrafal napisał:

Przede wszystkim podaj budżet jaki chcesz przeznaczyć na słuchawki. Niestety nie mam dużego doświadczenia w tym zakresie, ale może koledzy coś konkretnego doradzą. 

Nie wiem, czy za 2-3 tys. dostanę wypasione słuchawki, potencjalnie ze wzmacniaczem? Raczej tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie korzystam ze słuchawek Denon AH-D1200 do których nie potrzebuję wzmacniacza ponieważ mają niską impedancję. Podłączone są one do laptopa i muszę przyznać, że grają bardzo głośno a po wygrzaniu pokazały swoje prawdziwe oblicze. Są poprawnie wykonane i nie trzeszczą a wygłuszenie ich jest na średnim poziomie oraz dobrze leżą na głowie bez ucisku. W tym budżecie jaki chcesz przeznaczyć na słuchawki masz model Denon AH-D5200 też z niską impedancją, a wykonanie to już znacznie wyższa półka.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Michał Piotr Stankiewicz napisał:

Jak rozumiem, teraz w salonie audio nie da się przetestować słuchawek?

 

3 minuty temu, Michał Piotr Stankiewicz napisał:

nie pozwolili mi dotykać słuchawek, coś o sprzedawaniu towaru, którego nie mogą zdezynfekować, a muszą zdezynfekować przed sprzedażą. 

Ponieważ nie zapowiada się by obecna sytuacja powróciła do "normalnosci" w najblizszym czasie :/

pytanie zatem jak przeciętny klient ma wybrac dźwięk? Na podstawie opini "znawców"? Skoro nie może sam ocenić? 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Liczysz ze w lipcu bedzie po wszystkim? My bez masek, pleksy z kas zerwane a ludzie beda sie wymieniać sluchawkami w sklepie? Nie Sądzę!!! I to w dużo dalszej odległości czasu niz lipiec!

Ja ogólnie z wirusem czy bez, nie jestem zwolennikiem wymieniania się sluchawkami. Nigdy nie wiadomo co ktoś ma... Hmmm... za uszami 😉

A tak poważnie to wg mnie słuchawki to taki dość intymny przedmiot, dlatego jakoś tak z dystansem podchodzę np do wystawy słuchawek na AVS i nie miałbym nic przeciwko gdyby po każdym słuchającym, dezynfekowano je 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...