Skocz do zawartości

Elac Debut Reference F5 (DFR 52)


masmisza

Recommended Posts

Witam wszystkich, 

jestem na etapie kompletowania zestawu stereo do pokoju ok 20m2. Muzyka do głównie metal/metal symfoniczny rock i klasyka.

Wstępnie na pierwszy rzut miałem zaplanowany zakup wzmacniacza, natomiast pojawiła się okazja zakupu nowych kolumn Elac Debut Reference DFR 52. Czy jesteście w  stanie wesprzeć opinią czy te kolumny sprawdzą się do słuchania wskazanego rodzaju muzyki - ewentualnie jak dalece będą one determinowały zakup wzmacniacza -w jaką stronę kierować się po ich zakupie.

Bardzo wstępnymi typami (po lekturze forum) w zakresie wzmacniaczy do zakupu był: Atoll in100se, Rotel A-12/RA-12,  lub starsze konstrukcje ra980 czy ra 960 lub Magnat MR 780 

Z góry dzięki za wszelkie informacje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przy tych gatunkach muzycznych warto celować w coś szybszego i żywszego czyli Rotel A12 lub A14 jeżeli chodzi o nowe konstrukcje. Masz tam wymieniony amplituner stereo Magnat MR 780 i przy tym repertuarze według mnie to raczej się nie sprawdzi za spokojnie i wolno będzie.

Pozdrawiam!

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację - rozumiem, że te kolumny sprawdzą się w połączeniu z tymi wzmacniaczami.  Z tego co widzę również macie je w swojej ofercie   - jak się sprawdzają? 

Jeżeli zdecyduje się na zakup kolumn na pewno rozważę opcje - z racji odległości pewnie odsłuch będzie utrudniony natomiast czy ew. w grę wchodzi wypożyczenie na domowe odsłuchy? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...