Skocz do zawartości

Zachorowałem na sinusa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

8 minut temu, elektron6 napisał:

Ładne wykonanie, fajny sprzęt ale jakość nie podchodzą mi konstrukcje EL34/KT77. Nie moja bajka jeśli chodzi o brzmienie lampowe.

na tylnej ściance masz selektor na inne lampiony

20 minut temu, Kubakk napisał:

Zasilanie na Mundorft - 10500

Zasilanie na Rubycon - 9500

z lampami 6550

czyli dycha... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być zgryźliwym Terisem:3_grin: , ale już widać kilka znaczących błędów w konstrukcji zewnętrznej.

Prezentuje się ładnie, ale dlaczego brak GDN dla PHONO i dlaczego:35_thinking: wej. PHONO /brak opisu jakie: MM/MC/ jest pomiędzy innymi gniazdami.

To tyle krytyki, ciekawi mnie odsłuch i jego parametry, są podane jego parametry?

Fakt że lampy EL34 i KT88 też nie są dla mnie, może to moja subiektywne podejście.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karol64208 napisał:

Nie chcę być zgryźliwym Terisem:3_grin: , ale już widać kilka znaczących błędów w konstrukcji zewnętrznej.

Prezentuje się ładnie, ale dlaczego brak GDN dla PHONO i dlaczego:35_thinking: wej. PHONO /brak opisu jakie: MM/MC/ jest pomiędzy innymi gniazdami.

To tyle krytyki, ciekawi mnie odsłuch i jego parametry, są podane jego parametry?

Fakt że lampy EL34 i KT88 też nie są dla mnie, może to moja subiektywne podejście.

 

Wzmacniacz nie ma przedwzmacniacza RIAA, więc nie ma GND i opisu MM/MC. Klient podpina pod to wejście gramofon już ze przedwzmacniaczem RIAA.

50 minut temu, tomek4446 napisał:

Jak dla mnie za dużo świecących diod , szczególnie przycisk power . Wydałem już fortunę na taśmę izolacyjną , by pozaklejać u siebie wszystkie świecidełka :) 

To jesteś pierwszy któremu się nie podoba przycisk POWER :) Wzmacniacz jest wykonany pod indywidualne zamówienie. O gustach się nie dyskutuje ;)

Edytowano przez SinusAudio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, SinusAudio napisał:

Wzmacniacz nie ma przedwzmacniacza RIAA, więc nie ma GND i opisu MM/MC. Klient podpina pod to wejście gramofon już ze przedwzmacniaczem RIAA.

Sorry, to wprowadzasz kupującego w błąd,  PHONO oznacza tylko jedno.

 

Edytowano przez Karol64208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...