Skocz do zawartości

Yamaha R-N602 czy NAD C338


jonny

Recommended Posts

5 minut temu, jonny napisał:

Tak jak w temacie, wacham się pomiędzy amplitunerem a wzmacniaczem z funkcjami sieciowymi. Może macie jakieś lepsze propozycje i z jakimi kolumnami to zestawić.

Pomieszczenie salon z aneksem: 29 m2

Budżet (+/-) 4500 PLN zestaw

Kolumny max 102 cm wysokości

Cześć,

Mam podobny dylemat NAD C338 czy R-N803D, tylko Nada jeszcze nie miałem okazji przesłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pojechać do salonu Audio i posłuchać, myślę że KEF, B&W powinny się sprawdzić. 

26 minut temu, tomaz75 napisał:

Miałem u siebie dwukrotnie NAD 368, i nie byłem zadowolony ,teraz mam NAD 356 i to całkiem inne,lepsze granie, dźwięk nie tak suchy jak z 368, 

Klasa D to jest inne brzmienie nie każdemu to podchodzi dlatego warto jechać i posłuchać  najlepiej u siebie.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musiało 😉 Dobrałeś inny model skoro pasuje to najważniejsze że jesteś zadowolony.

Ja akurat lubię taki dźwięk może nie jest suchy tylko szczegółowy, detaliczny.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od preferencji. NAD w klasie D to nie ten sam NAD co 326 czy 356bee. Te dwa ostatnie mają barwę, masę oraz detaliczną ale nie agresywną górę. NAD C338 brzmi dynamiczniej z większa ilością górnych częstotliwości oraz szybszym basem. W mojej ocenie lepszym wyborem pomiędzy Yamahą RN602 a NADem C338 byłby NAD ale tutaj należałoby zwrócić uwagę na cieplej brzmiące kolumny takie jak Heco Aurora 700 czy Pylon Audio Sapphire 25. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...