Skocz do zawartości

Zestaw z cd do 1500zł


Sebxx

Recommended Posts

Witam serdecznie. Jestem nowy na forum i szukam zestawu z odtwarzaczem cd, który można podłączyć do telewizora. Zdaję sobie sprawę, że budżet nie jest duży, ale może da się w nim złożyć coś sensownego. Nie oczekuję, że wszystko zagra jak na koncercie a bas wywróci mi wnętrzności. Ot takie dopełnienie do pokoju, żeby przyjemniej oglądało się filmy, słuchało muzyki w lepszej jakości niż chiński głośnik bluetooth, który posiadam oraz grało w gry na konsoli. Nie znam się zbytnio na dźwięku, ale podoba mi się ciepłe głębokie brzmienie, zbalansowane bez basów przykrywających wszystko. Sporo nasłuchałem się zestawu soundbar z samsunga HW-T450 i na moje ucho brzmi to ok, ale brak mu właśnie zbalansowania, dlatego szukam czegoś innego. Nie będę też słuchał głośno. W moje oczy rzuciły się dwa zestawy:

Yamaha PianoCraft MCR-B270D

Teufel Ultima 20 Kombo (kosztuje 1699, ale te 200zł to już absolutne maksimum ile mogę dorzucić jeżeli naprawdę warto)

Edit: Jeżeli można złożyć w tej cenie coś bez cd a np z audiocast co zagra wyraźnie lepiej to taka opcja też wchodzi w grę.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Plan.png

Edytowano przez Sebxx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, S4Home napisał:

A gdybys odpuścił CD to wówczas SMSL Q5PRO lub Topping MX3 + Tannoy M2 / Quadral 723. Da ci to lepsze granie.

Chyba jednak skuszę się na odpuszczenie cd i skupienie się na chromecascie itp.

Znalazłem kolumny pylon pearl 20 i widzę, że gdybym zestawił je z yamaha A-S201 to mógłbym zmieścić się w budżecie. Pytanie czy to fajnie zagra czy szukać innego zestawu. Po świętach planuję udać się na odsłuch, jednak chciałbym do tego czasu ukierunkować jakoś w co inwestować, bo może w moim pokoju, który ma około 10m2 nie warto pchać się w kolumny.

 

Edytowano przez Sebxx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...