Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
greg235

Sprzedam Rotel A12 i inne

Recommended Posts

Sprzedam wzmacniacz zintegrowany Rotel A12 czarny. Kupiony we wrześniu 2020 w polskim salonie. Urządzenie oczywiście w pełni sprawne, na polskiej gwarancji, w komplecie jak ze sklepu: pilot, przewód zasilający,oryginalne opakowanie, polska karta gwarancyjna płyta ze sterownikami. Pięknie grający bardzo muzykalny wzmacniacz. Sprzedaję, bo kupiłem dwa wzmacniacze Rotela do dwóch pomieszczeń i do jednego z nich wyżej wymieniony Rotel okazał się zbyt głośny, dlatego zmieniłem koncepcję. Jeśli ma stać i się kurzyć to lepiej, żeby komuś posłużył. Cena 3000zł
Mam także do sprzedania nowy oryginalny przewód głośnikowy Kimber 4VS 2 x 3 metry bieżące, bez wtyków. Jeśli ktoś lubi dużo basu to jak znalazł. Dla mnie i dla potrzeb muzyki, której słucham ten przewód daje basu za dużo. Cena 290zł
:
W ramach porządków posiadam również na sprzedaż niedrogo starsze elementy HiFi (wszystkie elementy mało używane):
Zestaw kolumn głośnikowych Avance - podłogowe Omega 503, podstawkowe 501 i centralna 504AV. Kolor ciemny brąz. Swego czasu kolumny stawiane za wzorzec w swojej klasie cenowej..
Na sprzedaż również zestaw hifi Yamaha:
Wzmacniacz kina domowego Yamaha DSP A5 czarny + oryginalny pilot
Tuner radiowy Yamaha TX-592RDS czarny
Magnetofon jednokasetowy Yamaha KX-393 czarny
Odtwarzacz CD Yamaha CDX-596 czarny + oryginalny pilot
Odtwarzacz DVD Yamaha S-795 czarny + oryginalny pilot
Sprzęt z czasów, kiedy urządzenia jeszcze były robione porządnie. Przez te w sumie ok. 16- 17 lat odtwarzacz CD i kaset w sumie przepracowały może po 300-400 godzin, tuner i odtwarzacz DVD może po jakieś 150 godzin, najwięcej wzmacniacz jakieś pewnie ze 2000 godzin na 25 - 30 % mocy. Resztę czasu sprzęt albo kurzył się na stoliku, albo przeleżał w szafie na półkach. W razie zainteresowania proszę napisać prywatną wiadomość to podam numer telefonu i prześlę na życzenie zdjęcia. Cena do uzgodnienia. Jeśli jakichś istotnych informacji nie ująłem to z góry przepraszam, to moja pierwsza próba sprzedaży czegoś przez internet, więc nie mam doświadczenia w tym zakresie. Zachęcam do kontaktu w razie pytań.

Edytowano przez greg235