Skocz do zawartości

Czy znacie może polski odpowiednik/tłumaczenie tych kocy które zamieszczam?


Cloufish

Recommended Posts

Siemka!

Ostatnio wpadłem na pomysł by w swoim domu popracować nad akustyką. Niestety na pianki mnie nie stać zupełnie. Zauważyłem jednak alternatywę w postaci jakichś "kocy":

https://www.amazon.co.uk/dp/B004J13O2M/ref=as_li_ss_tl?keywords=uhaul+blankets&ie=UTF8&sr=8-7&linkCode=gs2&linkId=b4acada559694149233fd5f7f7bdd269&tag=smartrapper-21

tzw. "Moving blankets". Niestety nie mam zielonego pojęcia jak się to tłumaczy na polski - maty/płachty przemieszczające? koc izolacyjny?

Też czy wie ktoś gdzie można takie kupić na polskim rynku?

Pozdrawiam serdecznie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nic nie sądzę nie używam elementów wygłuszających planuję na wiosnę remont może po? Po prostu zaciekawił mnie twój wpis o tych kocach Sorry. 

Może wklej zdjęcie pokoju odsluchowego opisz problem na pewno ktoś w temacie obeznany odpisze i doradzi coś sensownego. Zważając no twój skromny budżet może bardziej wełna mineralna lub coś podobnego.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Cloufish napisał:

A co sądzisz o styropianie @RLC ? Jakieś inne alternatywy budżetowe?

Styropian ma świetne właściwości termiczne ale czy akustyczne też?? Na pewno to ze nie jest powierzchnia porowatą mu nie pomoże. Jesli juz z budżetowych to już predzej ten filc z linku powyżej.

Ps: w Rosyjskich domach i niektorych na Polskich wsiach wieszano dywany na ścianę.... zawsze mnie to ciekawiło jaki efekt daje taki dywan. Jesliby go jeszcze odsunąć od sciany nieco to juz wogole bajka od strony akustycznej ;) wstawiam foteczke..

A tu link 

https://m.sadistic.pl/dlaczego-rosjanie-maja-dywany-na-scianach-vt259375.htm

Screenshot_20201223-220501_Chrome.jpg

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...