Skocz do zawartości

YAMAHA MusicCast 20


Marcin Leśniewski

Recommended Posts

Mam jeszcze raz jedno pytanie. Mam już głośnik Music Cast 20 nie mogę nic przesłać z amplitunera wersja HTR-4069 jest włączony bluetooth ale nic na głośnik nie idzie. Z samsunga s10+ nawiązuje połączenie z telewizora też idzie dźwięk, ale yamahy cisza. Jak to połączyć dzięki za radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2020 o 10:03, Mike24 napisał:

Oczywiście ze można i będzie grało  bez najmniejszego problemu. Wszystko sterujesz aplikacją :) 

W jaki sposób je sparować z głośnikami Denona o które pytał kolega?

6 godzin temu, Marcin Leśniewski napisał:

Mam jeszcze raz jedno pytanie. Mam już głośnik Music Cast 20 nie mogę nic przesłać z amplitunera wersja HTR-4069 jest włączony bluetooth ale nic na głośnik nie idzie.

A co chcesz puścić z amplitunera na ten głośnik? Bo z tego co pamiętam to nie każde źródło da się przesłac.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, S4Home napisał:

W jaki sposób je sparować z głośnikami Denona o które pytał kolega?

A co chcesz puścić z amplitunera na ten głośnik? Bo z tego co pamiętam to nie każde źródło da się przesłac.

Piotr

Myślałem ze kolega chce podłączyć te denon-y do tej Yamahy HTR .

 

10 godzin temu, Marcin Leśniewski napisał:

Mam jeszcze raz jedno pytanie. Mam już głośnik Music Cast 20 nie mogę nic przesłać z amplitunera wersja HTR-4069 jest włączony bluetooth ale nic na głośnik nie idzie. Z samsunga s10+ nawiązuje połączenie z telewizora też idzie dźwięk, ale yamahy cisza. Jak to połączyć dzięki za radę.

Tak to nie zadziała jak piszesz. Apka steruje MC 20 i HTR i można sparować by w obu leciało to samo 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam jeszcze jedno pytanie? Telewizor mam podłączony do Amplitunera kablem hdmi PROLINK. A amplituner wysyła dźwięk do yamaha musiccast 20 po przez bluetooth  ale czasami dźwięk przerywa zwłaszcza puszczony z telewizora,, obraz jest puszczony szybciej niż dźwięk na głośniku. Czy to tak ma działać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...