Skocz do zawartości

Podłączenie tv do wzmacniacza


Rafał Iszczuk

Recommended Posts

Witam wszystkich

Z góry mówię jestem zielony w tym temacie. Mam podłączony tv do laptopa kablem hdmi i chciałbym podłączyć tv z wzmacniaczem tak żeby odtwarzać dźwięk na wzmacniaczu. Załączam zdjęcia do wglądu jakie są możliwości. Zaznaczę że podłączałem przez gniazdo słuchawkowe i dźwięk był z szumem. Chciałbym jakoś inaczej. Z góry dziękuję za podpowiedzi. Pozdrawiam.

TV.JPEG

1608908723762.JPEG

1608908722895.JPEG

1608908722449.JPEG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Możliwości:

1) Używasz czinczy analogowych audio, wychodząc z TV do podłączenia pod wejście analogowe w Twoim wzmacniaczu

2) Używasz kabla optycznego-światłowód.

Opcja extra: 

Podłączasz DAC do laptopa typu Audioquest Dragonfly black https://www.tophifi.pl/search/dragonfly+black  i następnie wyprowadzasz kabel minijack-na 2x chinch i poprawiasz dźwięk z komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Używasz czinczy analogowych audio, wychodząc z TV do podłączenia pod wejście analogowe w Twoim wzmacniaczu

tam nie ma wyjścia RCA jedyne co mu pozostaje to zakupienie kabla EURO <-> RCA i dopiero z tego wyjście będzie. Przynajmniej tak rozumuję wejście opisane jako nr2, niestety ostrość zdjęcia kiepska.

11 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Używasz kabla optycznego-światłowód.

ten TV nie posiada wyjścia optycznego jak widać.

 

Napisałem by podał dokładny model TV bo ze zdjęcia zbyt wiele wywnioskować nie można jedynie ta przelotka EURO <-> RCA bazując na znaczku. Proponuje nie wrzucać dalej żadnych podpowiedzi do chwili aż @Rafał Iszczuk nie poda dokładnego modelu telewizora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...