Skocz do zawartości

Kolumny i wzmacniacz stereo do malego salonu - rock/metal


Huntelar93

Recommended Posts

Cześć, 

Zwracam się do was z prośbą o dobór wzmacniacza i kolumn do małego salonu - rzut w załączeniu. 

Gatunek muzyki jaki słucham to w większości muzyka gitarowa zaczynajac od bluesa przez rock, a kończąc na heavy metalu (trochę też tych szybszych kapel co im się zdarza użyć podwójnej stopy). Jak widać też trochę będzie tych starszych utworów. Ale ogólnie zależy mi na dość uniwersalnych kolumnach z wyraźnym śroskiem i selektywny, dźwięcznym ale nienachalnym basem.

Sprzęt używany - zestaw do 3000zl max

Odnośnie kolumn - pytanie czy jeszcze podstawkowe czy już podłogowe?. 

Co wstępnie mnie zainteresowało to dynavoice dm6 z nad c326. Jeszcze nic ze sprzętu nie odsłuchiwałem na żywo. 

Z góry dzięki za pomoc

Screenshot_20201226_212926.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Dynavoice dm6 to udane kolumny o szybkim i detalicznym dźwięku. Potrzebują niestety dobrego wzmacniacza, który poradzi sobie z kontrolą skrajnych pasm. O ile NAD C326BEE jest świetnym wzmacniaczem to w tym przypadku może być nieco za spokojny i bas może się nieco pogubić. Tutaj lepszym rozwiązaniem byłby Cambridge Audio CXA60 ( jeśli w grę wchodzi używany sprzęt). 
Możesz jeszcze spojrzeć na Heco Aurora 300 w połączeniu z Yamahą AS501. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...