Skocz do zawartości

Nauszne/wokółuszne przewodowe/bezprzewodowe ekosystem Apple


Recommended Posts

Witajcie. Przymierzam się do zakupu słuchawek nausznych/wokółusznych które będą w 75% czasu pracowały z MacBookiem Pro 2019 - oczywisicie do słuchania muzyki. Aktualnie posiadam do telefonu Airpodsy II generacji, z których jestem bardzo zadowolony, ponieważ dokanałowe nie wchodzą w grę. Drugie to nauszne JBL E50BT Synchros kupione przypadkiem z powodu superceny. Używam ich również z iPhonem 12 Pro, ponieważ airpodsów używam głównie w pracy dzięki ich dyskrecji. 

Z dźwięku JBL jestem zadowolony, bo i idzie posłuchać na nich metalu/powermetalu, psychorapu/rapu elektroniki typu schranz, hardcore do 180bpm techno (taaak kochane Thunderdome). Ale przejdźmy do sedna:

Chce kupić słuchawki nauszne lub wokółuszne, głównie do słuchania muzyki z MacBooka (nie wiem, wiec tez proszę o poradę na temat DAC, czy warto dokupić?) wcześniej używałem słuchawek Shure SRH750DJ (z których byłem średnio zadowolony) po nich przesiadłem się na Philipsy A5-Pro z których byłem zadowolony bardziej. Teraz celuje w Pioneery HDJ 2000 i tutaj mam prośbę o jakieś alternatywy do kwoty ok 1000zl. Mogą być również bezprzewodowe. Głównie zależy mi na dynamice słuchawek (gatunki muzyki podałem wyżej), fajnie żeby tez grały jak najgłośniej, bo czasem lubię przewiać czaszkę. W 70% będę na nich słuchać Thunderdome i innego hardcoru, biblioteka rapu sprowadza się raptem do kilku wykonawców typu Cypress Hill, Psychorealm itp. Czyli ciężki bass schodzący nisko np

https://youtu.be/Mrf2dJtTv_w

Jeśli będziecie proponować słuchawki bezprzewodowe, to fajnie, gdyby iPhone 12 Pro i iPad Pro Drugiej generacji z  2020 roku je napędziły, bo spotkałem się z opiniami, ze ludziom słuchawki chicho grają itp. 

 

Biorę pod uwagę słuchawki nowe i używane. Jeśli będzie warto, to jestem w stanie przeznaczyć większą kwotę do powiedzmy 1500-1600. 

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...