Skocz do zawartości

DAC do ISK HD9999


Recommended Posts

Cześć. Od ponad roku korzystam z słuchawek isk hd999, które są podłączone do komputera i chciałbym dokupić do nich jakiegoś dac-a za maks. 300 zł. Karta dźwiękowa, z której aktualnie korzystam - integra Realtek ALC 887.  Dotychczas jak je podłączyłem tak ich nie odłączałem i myślałem, że grają na fajnym poziomie. Dopiero 2-3 dni temu podkusiło mnie żeby podpiąć je pod amplituner - pioneer vsx-d510 (jest starszy ode mnie :D). Jak usłyszałem jak sprawdzają się iski na amplitunerze, że tak powiem wyskoczyłem z kapci. Totalnie inne brzmienie niż na komputerze, a przy tym grały zdecydowanie głośniej. I moje pytanie jest, dałoby się kupić jakiegoś dac-a, który zdecydowanie zwiększy jakość oraz głośność? Dziś kolega wpadł z creative sound blaster xg1. Żadnej różnicy między integrą, a sound blasterem nie było. Macie jakieś ciekawe propozycję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli chciałbyś wyciągnąć więcej z tych słuchawek to proponuję posłuchać iFi Zen DAC lub mocniejszego Fiio K5 Pro, który zagra odrobinę cieplej. 

Topping DX3 Pro także byłby dobrą opcją ale w tym przypadku przekraczamy barierę 1000zł. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mkk napisał:

No jak dodasz VAT i obsługę celną to koło 420 się zakręci. 

To bardzo mało prawdopodobne.

18 minut temu, kubus1337 napisał:

najchętniej bym zamówił, gdzieś z Polski, żeby w razie co nie było problemów z odesłaniem na gwarancję etc.

W takim razie w podobnej cenie znajdziesz Audio Audioquest DragonFly Black.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...