Skocz do zawartości

Gramofon + Słuchawki Bluetooth


Recommended Posts

Dzień dobry,

w temacie gramofonów jestem laikiem, a przyszły teściu poprosił mnie, żebym mu wybrał zestaw. Kluczowym wymaganiem u niego jest to, aby mógł słuchać gramofonu na słuchawkach bezprzewodowych. Audiofilem nie jest, po prostu ma winyle z lat młodości których chciałby móc posłuchać.

Tutaj chciałbym postawić pytanie:

Czy wystarczy, gramofon z funkcją łączenia bluetooth i słuchawki bezprzewodowe, czy jest potrzebne coś jeszcze "pomiędzy" nimi? Wiem, że w normalnych warunkach należy mieć odpowiedni wzmacniacz lub aktywne głośniki, ale czy tak jest w przypadku słuchawek bezprzewodowych? Chce uniknąć sytuacji w której kupię i przywiozę mu sprzęt, a potem okaże się, że ze słuchania nici, bo muszę coś dokupić.

Interesujący mnie sprzęt to:

-Gramofon AUDIO-TECHNICA AT-LP120XBT-USB

-Słuchawki nauszne SENNHEISER HD 450BT

 

Myślicie, że taka kombinacja zadziała, czy czegoś tutaj zabraknie? Oba urządzenia obsługują ten sam rodzaj codeców BT.

 

Pozdrawiam z góry dziękuję za podzielenie się wiedzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 30.12.2020 o 23:43, Miras23 napisał:

Audio Technica 120X bardziej kojarzy mi się z gramofonem dla DJ-a a niż do użytku domowego. Lecz widać, że zależy Ci na BT...może odwiedź salon, gdzie to mają i sprawdź jak działa zanim kupisz w ciemno...

Audio Technica 120X to zwykły domowy gramofon stylizowany na Technicsa SL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, 1Ender napisał:

No i co z tego, że ma suwak?? Ja mam w swoim drapaku pokrętła. I co też dj-ski??? 

Pozdrawiam

no to z tego, przecież to nie jest atrapa i jest to zaczerpnięte z rynku studyjnego. W normalnym odsłuchu, do czego będzie Ci to potrzebne? Chyba, że zamierzasz się "bawić" płytą

"przyjacielu forum"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...