Skocz do zawartości

zestaw audio do salonu 35m2


mateoZ

Recommended Posts

Witam,

przymierzam się do zakupu zestawu audio do mojego nowego salonu, na wstępie chciałbym zaznaczyć że przy kładzeniu elektryki uzgodniłem z elektrykiem aby gniazda głośnikowe zainstalował mi w każdym narożniku salonu, stąd 2 są naprzeciwko telewizora i 2 po jego stronie plus centralka pod szafką tv. Proszę doradźcie mi co byłoby najlepszym rozwiązaniem dla tak dużego salonu z funduszem 3tys zł myślę że częściej zestaw będzie wykorzystywany do oglądania filmów, ale jestem też muzykiem i zależy mi na dobrym odbiorze utworów. Zdaję się na wasze sugestie i wiedzę w tym zakresie, gdyż nie mam jeszcze wybranego żadnego konkretnego zestawu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Niestety pewnym problemem jest w Twoim przypadku zakładany budżet. Tutaj faktycznie 4-5 tys zł załatwiłoby sprawę, ponieważ masz chociażby Yamahę RN602 + Heco Aurora 700 czy Q Acoustic 3050i. 

Jeśli mielibyśmy zmieścić się w budżecie około 3k zł to zostaje Topping MX3 + Pylon Audio Sapphire 25. W przyszłości będziesz mógł pomyśleć nad nieco lepszym wzmacniaczem. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...