Skocz do zawartości

Słuchawki na miasto do 250 zł


Recommended Posts

TL;DR - Szukam słuchawek nausznych (zamkniętych) w cenie do 250 zł, które grają podobnie jak Beyerdynamic DTX 501p, ale są lepiej wykonane.
Do tej pory używałem Beyerdynamic DTX 501p i sprawdzały się wyśmienicie: małe, kompaktowe i grały tak jak lubię... ale no jakość wykonania tych słuchawek woła o pomstę do nieba. Chciałbym coś, co gra tak samo/podobnie, ale jest wykonane solidniej, bo plastiki w tych Beyerach to się łamały od samego patrzenia na nie. A jak grały owe słuchawki? Postaram się pokrótce to opisać (ale jestem laikiem w tej dziedzinie, więc może być to słaby opis): bas wyraźny, ale w stronę miękkiego/ciepłego, wokale brzmiały tak, jakby były śpiewana w zamkniętym pokoju, blisko mnie. Muzyka jakiej słucham to metal.
Z moich poszukiwań wyniknęła ta para: Encore RockMaster Live - warte uwagi?
Możecie coś polecić od siebie? Byłbym z góry wdzięczny, bo im dłużej szukam, tym mniej wiem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Z naszej strony, chcielibyśmy zarekomendować Tobie słuchawki od Audio Technica, model ANC 500 - https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/audio-technica-ath-anc500bt.html

-słuchawka zamknięta

-nieduże rozmiary

-na miasto może Ci się przydać ANC - czyli aktywne tłumienie hałasu.

-możliwość odsłuchu na przewodzie i bluetooth.

-bas ocieplony, spokojna góra pasma.

Przekroczyłoby to Twój budżet raptem o 99 zł.

Zapraszamy Cię na prezentację do naszych salonów Tophifi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wezyr11 napisał:

Pomyśl o serii ActionFit od Philipsa - generalnie zaprojektowane do uprawiania sportu, niemniej na miasto nadają się świetnie i jakość baterii również extra.

Z tego co widzę, to są to słuchawki douszne, a takich nie cierpię (próbowałem kilku par, różnych gąbek i wychodzi na to, że żadne mi się nie trzymały w uchu i ogólnie są mniej higieniczne). Muszą być nauszne, niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...