Skocz do zawartości

stereo do sypialni


Misiek1980

Recommended Posts

17 godzin temu, Misiek1980 napisał:

W poprzednim pokoju, w którym stała wieża kolumny również stały na szafie, ale raz że były szerzej rozstawione, a dwa szafa była niższa. Tam to grało naprawdę nieźle jak na taki sprzęt.

Właśnie to miałem na myśli pisząc o ich ustawieniu na szafie, ale jest zbyt wysoka i za krótka w docelowym pokoju.

17 godzin temu, Misiek1980 napisał:

Czy jeśli kupię online w top hifi sprzęt to będę mógł go ewentualnie zwrócić przed okresem dwóch tygodni? Mają promocję na powernode 2i z kolumnami KEF Q350 za 5555 zł.

Przez internet masz prawo zwrotu, ale możesz też udać się do tego sklepu skoro jest w Twoim mieście i zapytać o wypożyczenie sprzętu do domu na odsłuch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup przez internet. Masz wtedy możliwość zwrotu. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem polityki tych salonów. Też kiedyś chciałem u nich wypożyczyć monitory i nie było takiej możliwości. Niestety u mnie w Lublinie ani Meloman ani Top Hi-fi nie daje takiej możliwości. Dlatego bardzo sobie cenię salony @Q21, @Na Temat Audio czy @S4Home, które wypożyczają sprzęt bez problemu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, prezes83 napisał:

Szukaj na forum TopHifi Poznań, może oni pomogą. Jeśli nie to na normalnej zasadzie - 2 tyg. zwrot. 

No nie do końca. To nie jest to samo.

Sklep jeśli będzie chciał udowodni ci że sprzet nosi ślady uzytkowania a wówczas zwrot nie obowiązuje. Jeśli stawiają tak sprawę jasno to ja bym nie ryzykował.

Są jeszcze Magnaty Quantum 753 które w niczym nie ustepuja Bowersom. Polecam te sprawdzić.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, S4Home napisał:

Sklep jeśli będzie chciał udowodni ci że sprzet nosi ślady uzytkowania a wówczas zwrot nie obowiązuje. Jeśli stawiają tak sprawę jasno to ja bym nie ryzykował.

Na udry zawsze można, z każdym pójść, tylko komu się to opłaca. Jeżeli się uważa to ciężko ślady użytkowania wykazać po 2 tygodniach, szczególnie na kolumnach czy wzmacniaczu. 

9 minut temu, S4Home napisał:

Są jeszcze Magnaty Quantum 753

A gdzie są? Lub chociaż 723 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

No nie do końca. To nie jest to samo.

Sklep jeśli będzie chciał udowodni ci że sprzet nosi ślady uzytkowania a wówczas zwrot nie obowiązuje. Jeśli stawiają tak sprawę jasno to ja bym nie ryzykował.

Piotr

Wystarczy, że zużycie mieści się w ramach normalnego zarządu rzeczą, wymaganego do sprawdzenia. Ale oczywiście jak można kupić od ludzi, którzy nie robią problemów, to nie widzę sensu w ogóle się tamtym sklepem interesować.

Ja bym się zainteresował opcją dwie małe podwieszane kolumny dobrej jakości + subwoofer gdzieś na podłodze.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...