Skocz do zawartości

Mobilny DAC/AMP do użytku stacjonarnego


Recommended Posts

Witam, 

Poszukuję DAC/AMP w kwocie 1000-1500zł, który będzie używany razem ze słuchawkami Beyerdynamic DT1990 Pro 250Ohm. Urządzenie ma być nowe, nie biorę pod uwagę używanych. Będę używał go razem z laptopem, głównie do słuchania muzyki ale także i grania. Słucham każdego rodzaju muzyki, przez rap, pop, metal po orkiestry symfoniczne. Do tej pory brałem pod uwagę

Apogee Groove

Audinst HUD-DX1

FiiO K3

Jednakze nie wiem który z nich sprawdzi się najlepiej i zapewni mi najwyższa jakość dźwięku. Jestem również otwarty na inne propozycje, choć jak już wspomniałem - muszą to być urządzenia mobilne, które zasilę samym USB z laptopa, najlepiej też bez baterii, bo przy moim użytkowaniu to po pół roku bateria będzie trupem i będzie się nadawała do wymiany. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Bardzo dobrze DT1990 Pro zgrywają się z Fiio K5Pro jeśli chciałbyś uzyskać muzykalne brzmienie z nisko schodzącym basem. Alternatywą może być Audiolab M-DAC Mini, który posiada wbudowaną baterię oraz sporą moc wyjściową. Brzmienie jest bardziej dynamiczne z szerszą prezentacją sceny dźwiękowej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...