Skocz do zawartości

Wymiana amplitunera Pioneer SC-LX


Robert ____

Recommended Posts

Witam serdecznie,

prosiłbym o poradę co do wyboru nowego amplitunera. Obecnie posiadam Pioneer sc-lx83 oraz kolumny Dali Zensor 7 i sub Jbl Es-150s oraz projektor i tv. Salon to ok 40m2. Szukam amplitunera sieciowego z opcja obslugi głośników Google home i innych głośników sieciowych, które będą umieszczone w różnych pokojach mojego domu. Obsługa musi być łatwa (żona i córki).  Potrzebne dwa wyjścia Hdmi tv oraz projektor. Trafiłem na amplituner Yamaha, która ma system musiccast zachwalanych przez wielu. Dodam, ze fajnie jeśli uda się go zintegrować z systemem home smart Home Assistant. Budżet w przedziale 3-4kPLN. Który model yamahy lub innej firmy polecicie aby nie był gorszy niż obecnie posiadany Pioneer?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne musiccast nie puści muzyki na głośniki google, musiccast puści muzykę tylko na głośniki yamaha.

Co nazywasz przystawką? jeśli chciał byś zbudować dom w oparciu o głośniki yamaha to wystarczy ze kupisz głośniki https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/musiccast-20-czarny.html tak wiem drogo ale gra świetnie...

Natomiast jeśli chcesz w obecnym amplitunerze muzykę ze spotify itd to kupujesz sobie odtwarzać yamaha np np-s303, WXC-50.

Edytowano przez tadekk55
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, S4Home napisał:

Pytanie co Ty chcesz na prawdę zrobić.

I po co łączysz amplituner z resztą kolumn które gdzies tam chcesz zamontować jako multiroom.

Moze opcja rozdzielnia tego jest słuszna. I zostaw kino po prostu w "spokoju"?

Piotr

Witam

chcialem dodać funkcje sieciowe, które w Pioneer są ubogie. Mówiąc o przystawkę miałem na myśli WXC -50, to będzie dobre uzupełnienie obecnego zestawu. Wada to zbyt duża ilość urządzeń zagracajacych salon i konieczność ręcznego sterowania obecnym amplitunerami. Szczerze byłem przekonany ze istnieją kombajny multimedialne obsługujące urządzenia różnych firm i do tego łatwa obsługa całości z aplikacji. Chyba to jeszcze odległa przyszłość 🤨

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...