Skocz do zawartości

Jakie wybrać kolumny?


Jakub B.

Recommended Posts

Witam i proszę o radę w doborze kolumn odsłuchowych, podłogowych, satelitów, głośników, monitorów ect. byle by pasowały mocą do wzmacniacza i się nie spaliło a dobrze grało, z moim wzmacniaczem i ko;cówką mocy zależy mi na stereo a nie na kinie domowym do:
- wzmacniacz Technics A 800S Mark II,
- Amplif SU- C800UM2
Z góry zaznaczam że nie jestem audiofilem lecz amatorem który spełnia swoje marzenie z dzieciństwa sprzed 20-stu paru lat wstecz jak stał w sklepie jako dziecko patrząc na te "klocki" na które nie było go stać ☹️ 😄
Choć dziś też budżet mam ograniczony dlatego też nie sięgam po coś co jest dla mnie nie dostępne. 
Pokój w jakim będzie grało ma ok 20 m2 w prostokącie. 
Muzyka do odsłuchu : praktycznie każda z naciskiem na elektro, prezes symfonię, kalsykę, pop, rock. 
Dysponuję kwotą 2000 zł +- 500 zł. 
W zestawie mam jeszcze:
- korektor DSP SH Ge90,
-CD Sl-pg 570a,
-Tuner ST - GT650. 
Oczywiście wszystko Technicsa. 
W przyszłości chciałbym go rozbudować o decka i gramofon. Proszę znawców tematu jaki klocek wybrać jeśli chodzi o kasetę jedną kieszeń czy dwie. Ponoć jedna kieszeń jest lepsza z 3 głowicami. Jeśli ktoś może podsunąć mi konkretny sprawdzony model i decka i gramofonu oczywiście Technicsa będę wdzięczny.
Interesuje mnie też instrukcja obsługi w j. Pl do w/w wzmacniacza, amplifa i CD. Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...