Skocz do zawartości

kino domowe do 6 tys zl


sasik

Recommended Posts

Tylko to bardzo słaby set kolumn jak na taki budzet.

Nie przeciętny, nie może być, po prostu słaby.

Jamo zbudowało kolumny bardzo ładne i wszyscy w to idą ale dźwiękowo to jest seria 606 za 1200 za komplet 5.0

W takim budżecie masz Heco Aurora, Monitor audio Bronze, Magnat Signature, i duzo innych ciekawszych kolumn.

Zatem szybkie pytanie.

Czy mamy po co pisac doradzać czy jesteś zakręcony na te Jamo?

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jamo to ładnie wyglądające kolumny ale można znaleźć wiele innych kolumn, które zagrają po prostu lepiej. 

Jeśli wybór miałby paść na cieplej brzmiącego Denona 2600/2700 to polecam zwrócić uwagę na Pylon Audio Pearl 27 + Center + sat + sub. Zestaw zapewni przestrzenne brzmienie z szybkim i dobrze kontrolowanym dołem. 

Możesz jeszcze rozważyć dynamiczniej brzmiącą Yamahę RX V4a w połączeniu z Heco Aurora 700 + center + 300. W przyszłości będziesz musiał jedynie dokupić subwoofer aby zapewnić efekt w kinie domowym. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest sens pisać nie jestem na nie zakręcony ładne są nie powiem ale ma to też grać. A czy demon 2600/2700 będzie dobrym wyborem? do tego pozostaje dobrać zestaw kolumn i mogę zamawiać ps. pisałem na Messenger do was .

A magnat suprime nadaje się? 

Edytowano przez sasik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Q21 napisał:

Cześć,
Jamo to ładnie wyglądające kolumny ale można znaleźć wiele innych kolumn, które zagrają po prostu lepiej. 

Jeśli wybór miałby paść na cieplej brzmiącego Denona 2600/2700 to polecam zwrócić uwagę na Pylon Audio Pearl 27 + Center + sat + sub. Zestaw zapewni przestrzenne brzmienie z szybkim i dobrze kontrolowanym dołem. 

Możesz jeszcze rozważyć dynamiczniej brzmiącą Yamahę RX V4a w połączeniu z Heco Aurora 700 + center + 300. W przyszłości będziesz musiał jedynie dokupić subwoofer aby zapewnić efekt w kinie domowym. 

 

Nie będę zakładał oddzielnego postu bo u mnie jest podobnie. Salon 30 m2 (załączam zdjęcia), budżet okolice 6000 zł (jestem na tym etapie że jeżeli ktoś mnie przekona, że lepiej dać 4000 zł bo stosunek cena/jakość będzie lepszy albo że lepiej dać 8000 bo cena/jakość będzie na wyższym poziomie to przemyślę każdą propozycję(najwyżej zaczekam chwilę z zakupem). Potrzebuję konkretów, bo nie jestem biegły. Poproszę o dwa, trzy zestawy z orientacyjną ceną i krótkim komentarzem dlaczego za te pieniądze akurat ten. Oczywiście jeżeli ktoś z forumowiczów handluje to poproszę o kontakt/propozycję z jakąś wyceną.

 

IMG_4735.JPEG

IMG_4736.JPEG

IMG_4737.JPEG

IMG_4738.JPEG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnat Supreme to kolumny które nadrabiają mocą. W przypadku kina domowego może się to okazać właściwe. To mięsiste, dociążone, kolumny . mocne, basowe.

Z Denonem może to grac po prostu mało rozdzielczo. Z Yamah 6A już było by lepiej.

Do Denona polecam jednak Heco victa. Tu dzwięk będzie bardziej spojny.

Zapraszam na odsłuch

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie może ktoś wypowiedzieć się o monitor audio monitor 300? w połączeniu z denon x2700 zwiększyłem już nieco budżet i myślę właśnie o takim zestawie set monitor 300 ,100 i 150 do tego sub klipsch112 co o tym myślicie? ewentualnie coś w podobnym budżecie lepszego? no i czy demon to ciągnie? i jeszcze czy te tylne kolumny można powiesić skoro jest nasz teflex z tyłu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...