Skocz do zawartości

Marantz pm nd 8006 plus diamond 30 prośba o pomoc


Arekszcz

Recommended Posts

Masz niesamowicie uniwersalny wzmacniacz, z którym większość kolumn gra bez zarzutu. Nie myśl o jego zmianie tylko dobierz kolumny.

Z poprzednich postów wynika mi jednak, że Twoim problemem jest akustyka a nie kolumny. I tutaj bym najpierw zainwestował a potem pożyczał kolumny na odsłuchy.

Bo znowu będzie, że wszyscy polecają lub w salonie WOW a u Ciebie kiepsko.

Pylon seria Diamond gra moim zdaniem świetnie z 8006. A u Ciebie była klapa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gra ale góry zero jak posluchalem opticonow 6 to jakbym utwory poznawali na nowo , tym razem bez odsłuchu w domu nie kupię 

Słuchałem też focal 926 Silver 300 i 500 i opticon dla mnie miały wszystko tylko boję się że 6 na 30m z dużym wejściem będzie kicha A ci super sprzedawcy przyczyny ale marantz kicha i teraz boję się i o opticon 8 że marantz nie podoba ale ufam tobie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem Dali zensor 5 i oberon 3 z Marantzem 7000n (nie wiem jak ma się do Twojego wzmacniacza) jak również mentorów 1 (to poprzednik opticonów, co prawda dużo mniejszy ale myślę, że mogą być jakieś punkty wspólne). Wg mnie wyższe serie oberonów mają o wiele lepszą górę niż oberon czy zensor. Bas zapewne też będzie bardziej zwarty. Z Marantzem grało to całkiem ok z tym ale być może ze wzmacniaczem, który "uspokoi" troszkę górę te opticony zabrzmią jeszcze lepiej. 

A co do audio physic classic - popieram. Świetne kolumny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, seba3002 napisał:

Których Dali? Opticonów czy oberonów? 

 

Opticon 6 słuchałem dla mnie zagrały super z tym że z arcamem niestety za przesłuchanie w domu musiałbym zapłacić 500 a to chyba lekka przesada , już myślę nad sklepem bo jak widzę podejście niektórych firm to nie miałbym konkurencji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...