Skocz do zawartości

Słuchawki do słuchania muzyki


Recommended Posts

Witam,

szukam słuchawek do słuchani muzyki. Wcześniej chciałem kupić zestaw stereo ale najprawdopodobniej się na razie z tym wstrzymam.

Muzyki słuchałbym głównie z komputera, mam tez dac fiio q1 mk2. Zależy mi na tym by dało się ich używać przez cały dzień bez męczenia uszu. Obecnie posiadam od pracodawcy bose qc35 ii, i o ile grają dobrze to nie lubię ich używać dłużej niż godzinę. W biurze na pewno są o tyle dobre ze odcinają mnie od gaduł, ale w domu nie są do tego potrzebne. Po za tym to narzędzie od pracodawcy a nie lubię ich używać w życiu prywatnym.

slucham głównie metalu (Nightwish), muzyki elektronicznej (Daft Punk, Gorgio Moroder), ostatnio tez trochę Jazzu czy ambitniejszego Popu.

Budżet to 3000 zł.

Dobrze by było jakby kabel był odłączalny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli miałby to być słuchawki o konstrukcji zamkniętej to polecam Focal Elegia, które charakteryzują się dynamicznym i szczegółowym brzmieniem. Bas schodzi nisko i jest bardzo dobrze kontrolowany. Góra w przypadku tego modelu jest czysta oraz szczegółowa. 
Możesz jeszcze zwrócić uwagę na Audio-Technica ATH-A2000Z jeśli chciałbyś postawić na szerszą prezentację sceny dźwiękowej oraz bliższą średnicę. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zyskujesz? Ja w kosach (bo sa otwarte), zyskuje to ze jak smigam rowerem po miescie to słyszę ruch uliczny i muzyke. Taki bonusik!

Co jeszcze zyskuje? Przedewszystkim dobry dzwiek z tanich i lekkich sluchawek na dodatek produkowane od bodajże wielu lat i chyba jako jedyne na rynku z dozywotnia gwarancją!!! Działają perfekcyjnie z kazdym grajkiem i nie wymagają wzmacniacza zewnetrznego a ich nieco "przyciemniony" charakter nie męczy i można godzinami słuchać bez cienia zmęczenia. Kupione za smiesznie niska cene w UK czyli £19!   Nowe!! Czyli praktycznie za darmo. Dla mnie jest to killer w przedziale - funkcjonalności/ceny/dzwieku.

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...