Skocz do zawartości

Audio physic


Recommended Posts

2 godziny temu, maxredaktor napisał:

Zgadza się, analogowo

Na szczescie zgadalem sie z @maxredaktor ze zglaszanie gwarancji jest przez stronke (choc w zestawie byl papier do podbicia przez sprzedawce i wyslania do Audio Physic) - pocztra tradycyjna przychodzi od nich zwrotnie :)

@seba3002 - jak zglaszales gwarancje?

Edytowano przez rafalsz76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zgłaszałem 😐. Zadzwoniłem dopiero teraz, po przeczytaniu waszych postów, że jest taka możliwość i dowiedziałem się, że można to zrobić przez stronę EIC bądź niemiecką stronę audio physic. Także jutro spróbuję to zrobić o ile nie jest za późno, bo kolumny mam już ponad 2 miesiące. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kiepsko jeśli nie ma zmiany w dźwięku przy kolumnach wciśniętych w kąt, a takimi skierowanymi pod kątem odsuniętymi od ścian :(. AP ogromną wagę przywiązuje do ustawienia kolumn, jest nawet opracowany przez nich system. Warto poczytać. 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sanwing napisał:

o wiele wyjaśnię odnośnie obecnych AP :(.

Kolego @Sanwing - zdaje sobie sprawe ze moje ustawienie jest dalekie od optymalnego, niestety pomieszczenie jest akustycznie nieprzemyslane a niechciany rezonans basow w tych narozach akceptowalny. Docelowo chce kupic standy i sie troche odsunac (czerwone punkty na rysunku ponizej oczywiscie z zachowaniem kata) co pozwoli mi troche zwiekszyc odlegosc miedzy frontami (teraz jest 2m a do miejsca odsluchu 3.30m) i odsunac sie na 60cm od tylnej sciany. Jednak powstrzymuja mnie nastepujace czynniki:
1) male dzieci ktore straca dostep do szafek z drobiazgami

2) suboptymalna odlegosc front'ow os sciany bocznej - lewy 20cm a prawy dobre kilka metrow (to jest dopiero pogwlacenie HiFi placement savoir-vivre ;))

Cos zaproponujesz? Nowej chalupy nie wybuduje predko - jesli kiedys tak to juz bede wiedzial co i jak:) 
A cieszyc sie dobrym dzwiekiem chce tu i teraz.

 

ustawienie.png

Edytowano przez rafalsz76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, rafalsz76 napisał:

@seba3002 - a ja myslalem ze je uzytkujesz jakies dwa lata - nie wiem skad mi taka mysl nasunela sie. Szkoda ze wczesniej nie wiedzialem, toz to nowki niesmigane prawie jak VW od dziadka z Niemiec :)

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś oddał swoje i stał się szczęśliwym posiadaczem moich 🤪. Rabat dla forumowicza gwarantowany 😉

Jedyne kolumny, które udało mi się użytkować 2 lata to były Dali zensor 5. A potem poszło już z górki 😉

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2021 o 17:57, seba3002 napisał:

Ja nie zgłaszałem 😐. Zadzwoniłem dopiero teraz, po przeczytaniu waszych postów, że jest taka możliwość i dowiedziałem się, że można to zrobić przez stronę EIC bądź niemiecką stronę audio physic. Także jutro spróbuję to zrobić o ile nie jest za późno, bo kolumny mam już ponad 2 miesiące. 

Seba, pamiętaj o bardzo ważnej kwestii. Rejestrując rozszerzoną gwarancję kolumn AP i odsprzedając je później, nowy nabywca traci dodatkowy okres gwarancyjny producenta. Można o tym przeczytać w samej karcie rejestracyjnej jak i na stronie AP. Tutaj cytat:

Besides, we offer first-time owners a ten-year warranty on our speakers if they register their new speakers with us immediately after purchase. After registration, first-time owners will receive written confirmation of the 10-year warranty with details of the associated dealer.

A tak prezentują się moje niunie. Wszyscy biorą czarne, to się chyba wyłamałem :P

 

 

ap3.jpg

ap3cyrusaudiolab.jpg

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JaZz - reklamacja w pierwszych dwóch latach realizowana jest we współpracy ze sklepem w którym kupiłeś sprzęt - to sprzedawca jest zobowiązany do doprowadzenie towaru do zgodnego z umową. Po dwóch latach w tym przypadku gramy już na zasadach samego producenta, czyli w tym przypadku Audio Physic. To producent dyktuje warunki. Jak wygląda wtedy serwis? Nie wiem. Być może procedura jest bardzo podobna :)

8 minut temu, seba3002 napisał:

ładne te Twoje kolumienki. I widzę Cyrus wciąż stoi 😁

Właśnie wylądował przed chwilą w kartonie 😈

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rafalsz76 napisał:

A co sie stalo z Cyrusem? Czy sprzedajesz?

Był tylko wypożyczony na kilka dni do odsłuchu. Docelowo miał u mnie zagrać jako piecyk w drugim systemie. Niestety nie polubiliśmy się :( Więcej wrażeń opisałem w klubie Cyrusa.

13 minut temu, rafalsz76 napisał:

A czy to sa 3ki? Pieknie wygladaja😍

Dzięki, tak, to trójeczki w kolorze walnut. Grają już u mnie kilka ładnych miesięcy i nawet nie myślę nad ich zmianą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Zastanawiałem się kiedyś nad nabyciem Tempo 6. Niestety jak zarzuciłem zapytanie kto ma w okolicy, nie było odzewu. Cały czas jestem ich ciekaw. W pewnym rankingu określone były w ocenie jako hi-end. Może kiedyś będzie mi dane?


Czesto pojawiają sie na OLX w cenach Pylonów :) Chyba że wolisz Pylony...


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, karolkos napisał:

Zastanawiałem się kiedyś nad nabyciem Tempo 6. Niestety jak zarzuciłem zapytanie kto ma w okolicy, nie było odzewu. Cały czas jestem ich ciekaw. W pewnym rankingu określone były w ocenie jako hi-end. Może kiedyś będzie mi dane?

https://mdbaudio.pl/product/search?query=audio+physic+outlet

Może te? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...