Skocz do zawartości

Recommended Posts

8 minut temu, JaZz napisał:

A ktoś będzie dochodził, kto był pierwszym właścicielem i przede wszytkim jak będzie dochodził? 🤔 

To samo chciałem napisać. 

@lpomis, ładne te Twoje kolumienki. I widzę Cyrus wciąż stoi 😁

@JaZz - reklamacja w pierwszych dwóch latach realizowana jest we współpracy ze sklepem w którym kupiłeś sprzęt - to sprzedawca jest zobowiązany do doprowadzenie towaru do zgodnego z umową. Po dwóch latach w tym przypadku gramy już na zasadach samego producenta, czyli w tym przypadku Audio Physic. To producent dyktuje warunki. Jak wygląda wtedy serwis? Nie wiem. Być może procedura jest bardzo podobna :)

8 minut temu, seba3002 napisał:

ładne te Twoje kolumienki. I widzę Cyrus wciąż stoi 😁

Właśnie wylądował przed chwilą w kartonie 😈

1 godzinę temu, lpomis napisał:

Właśnie wylądował przed chwilą w kartonie 😈

A co sie stalo z Cyrusem? Czy sprzedajesz?

2 godziny temu, lpomis napisał:

A tak prezentują się moje niunie.

A czy to sa 3ki? Pieknie wygladaja😍

10 minut temu, rafalsz76 napisał:

A co sie stalo z Cyrusem? Czy sprzedajesz?

Był tylko wypożyczony na kilka dni do odsłuchu. Docelowo miał u mnie zagrać jako piecyk w drugim systemie. Niestety nie polubiliśmy się :( Więcej wrażeń opisałem w klubie Cyrusa.

13 minut temu, rafalsz76 napisał:

A czy to sa 3ki? Pieknie wygladaja😍

Dzięki, tak, to trójeczki w kolorze walnut. Grają już u mnie kilka ładnych miesięcy i nawet nie myślę nad ich zmianą ;)

1 minutę temu, lpomis napisał:

Dzięki, tak, to trójeczki w kolorze walnut.

Ja od kilku dni posiadam swoje czarne - cudny klimat :) A z Cyrusem sie polubilem ale moze to wynik braku osluchania;)

11 godzin temu, JaZz napisał:

Cyrus ma door to door z tego co widzę. 

Sry byłem niewyspany i zmęczony już... 

Napisano (edytowany)

A ma ktoś coś do powiedzenia o yara II Evo? 

Albo yara Evo? 

Edytowano przez JaZz

Myślę, że do Twojego pokoju @JaZz spokojnie wystarczyłyby trójki. A za zaoszczędzone pieniądze kupisz ładne standy i jeszcze na piwko wystarczy 😉. A basu z tych podstawek uświadczysz więcej niż z obecnych podłogowych.  

Zastanawiałem się kiedyś nad nabyciem Tempo 6. Niestety jak zarzuciłem zapytanie kto ma w okolicy, nie było odzewu. Cały czas jestem ich ciekaw. W pewnym rankingu określone były w ocenie jako hi-end. Może kiedyś będzie mi dane?

Zastanawiałem się kiedyś nad nabyciem Tempo 6. Niestety jak zarzuciłem zapytanie kto ma w okolicy, nie było odzewu. Cały czas jestem ich ciekaw. W pewnym rankingu określone były w ocenie jako hi-end. Może kiedyś będzie mi dane?

Czesto pojawiają sie na OLX w cenach Pylonów :) Chyba że wolisz Pylony...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

47 minut temu, karolkos napisał:

https://mdbaudio.pl/product/search?query=audio+physic+outlet

Może te? 

Nie doprecyzowałem. Sorry. Chodziło mi o odsłuch-najpierw i przede wszystkim. W klubie na sąsiednim forum zadałem pytanie czy ktoś może ma i chciałby dać...posłuchać. Chętnych nie było, ale wierzę że jeszcze posłucham. Może popróbuję? Pierwszą miłością były Kappy i są póki co 🙂

2 godziny temu, karolkos napisał:

Nie doprecyzowałem. Sorry. Chodziło mi o odsłuch-najpierw i przede

Mają je na stanie. Może u nich posłuchac. 

6 godzin temu, kaczadupa napisał:

Bardzo zgrabne i ładne. 

czarne wyszczupla 😜

7 godzin temu, JaZz napisał:

tak na codzień stoi? 

Tak. Może tego nie widać, ale są lekko wysunięte przed regał. Z tym, że takie układ ma z dwóch stron, czyli symetrycznie. Szczerzcze mówiąc, nawet jak wysuwam kolumny zupełnie przed regał nie słychać szczgólnej różnicy. Poza tym, miedzy innymi ze względu na taki układ kolumn używam Dirac Live.

13 minut temu, slaw0001 napisał:

Poza tym, miedzy innymi ze względu na taki układ kolumn używam Dirac Live.

Możesz przypomnieć jaki masz piecyk, czy to przypadkiem coś od Arcama? No i napisz coś o brzmieniu tych uroczych paczek. Bardziej do rocka czy coś spokojnego? Mocne i słabe strony? 

4 minuty temu, kaczadupa napisał:

Możesz przypomnieć jaki masz piecyk, czy to przypadkiem coś od Arcama? No i napisz coś o brzmieniu tych uroczych paczek. Bardziej do rocka czy coś spokojnego? Mocne i słabe strony?

Głównie streamuję Tidala z NADa 658 do zmudowanego NADa C356. AP weszły w miejsce SA Saxo 40 (które bardzo wysoko oceniam w swojej kategorii). Wczoraj przy odbiorze w salonie posłuchałem ich sobie w naprawdę dobrze zaadaptowanym akustycznie pomiesczeniu i jak miałem trochę wątpliwości czy to dobry wybór to całkowicie sie ich wyzbyłem, Dżwięk absolutnie zrównoważony na wszystkich poziomach. Wszystko jest, ale nic nie dominuje. Świetna rozdzielczość i stereofonia. Porównałem je jeszcze z o 50% droższymi Neat acoustic SX1, które zagły płasko i trochę bez życia. Było może trochę detaliczniej, ale mimo wszystko mniej "fajnie". Generalnie słucham wszystkiego i poszukiwałem głośników uniwersalnych i w tej naprawde dobrej cenie myślę, że zrobiłem "good deal".

11 minut temu, slaw0001 napisał:

Generalnie słucham wszystkiego i poszukiwałem głośników uniwersalnych i w tej naprawde dobrej cenie myślę, że zrobiłem "good deal".

No właśnie, moim zdaniem jesli ktoś szuka kolumn uniwersalnych to audio physic classic jest dobrym wyborem. Aczkolwiek uważam, że są gatunki, w których te kolumny spisują się wyśmienicie a w innych "zaledwie" dobrze. Zwłaszcza przy nowoczesnej elektronice ich mocny i zróżnicowany bas i rozdzielcza góra sprawdzą się wyśmienicie. Natomiast w muzyce opartej o wokal można usłyszeć odrobinę "szeleszczenia ". Co nie zmienia faktu, że to naprawdę fajne i dające dużo zabawy paczki.