Skocz do zawartości
Jamuna

Czy powinienem kupić płyty CD i odtwarzacz CD?

Recommended Posts

Czy powinienem kupić odtwarzacz CD ?! Hej, przyjaciele audio. Szukam opinii na temat cyfrowych źródeł dźwięku. Mam gramofon Yammy RN303, Denon z wkładką Grado i niewielką kolekcją nowych płyt, i po prostu SPLURGED na niektórych Klipsch Forte III. Postrzegam Vinyl jako moje „medium społecznościowe” i planuję kupować tylko albumy, które chcę odtwarzać, spotykając się z gośćmi. Nie planuję kupować katalogu Tool na winylu tak bardzo, jak je kocham! Co zrobić, aby słuchać poważniej? Yammy ma wbudowany Tidal, airplay itp. Czy powinienem wyjść i kupić odtwarzacz CD i zacząć kupować płyty? Czy to jest o wiele lepsze? Czy robię krzywdę mojemu Forte, tylko odtwarzając Apple Music? Mam dość krytyczne ucho, a Fortes mają być bardzo odkrywcze, więc może to oznacza, że dobre stare płyty CD są najlepszym rozwiązaniem?

12 godzin temu, Jamuna napisał:

Czy powinienem kupić odtwarzacz CD ?! Hej, przyjaciele audio. Szukam opinii na temat cyfrowych źródeł dźwięku. Mam gramofon Yammy RN303, Denon z wkładką Grado i niewielką kolekcją nowych płyt, i po prostu SPLURGED na niektórych Klipsch Forte III. Postrzegam Vinyl jako moje „medium społecznościowe” i planuję kupować tylko albumy, które chcę odtwarzać, spotykając się z gośćmi. Nie planuję kupować katalogu Tool na winylu tak bardzo, jak je kocham! Co zrobić, aby słuchać poważniej? Yammy ma wbudowany Tidal, airplay itp https://speedtest.vet/. Czy powinienem wyjść i kupić odtwarzacz CD i zacząć kupować płyty? Czy to jest o wiele lepsze? Czy robię krzywdę mojemu https://vidmate.bid/ Forte, tylko odtwarzając Apple Music? Mam dość krytyczne ucho, a Fortes mają być bardzo odkrywcze, więc może to oznacza, że dobre stare płyty CD są najlepszym rozwiązaniem?

Dzięki. Mam przyzwoitą konfigurację dźwięku przestrzennego w naszym pokoju telewizyjnym. Ta konfiguracja z Fortami będzie tylko stereo, może włóż tam subwoofer, jeśli chcę więcej uderzenia. Ale zdecydowanie nie robi dźwięku przestrzennego w tym przypadku.