Skocz do zawartości

Wzmacniacz do 3, 5, 7k pln


smichal

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze,

Jak wiele osób poszukuję nowego sprzętu, czytam wiele wątków, pojawiają się konkretne zestawienia w zależności od pomieszczenia, układu, rodzaju muzyki, itd. W pewnym momencie zaczynam się zastanawiać czy ta konkretna porada jest właśnie dla mnie i szukam kolejnej.

Zastanawiam się, czy bardziej doświadczeni koledzy  byli by skłonni podać kilka swoich typów wśród wzmacniaczy dostępnych na półkach biorąc pod uwagę to, o co nam wszystkim chodzi, jakość muzyki. 

Zainspirowały mnie opinie o NAD 3020, wszyscy opisują go jako coś po prostu dobrego, nie wchodząc w szczegóły na temat słuchanej muzyki, kubatury pomieszczeń, kolumn, źródeł. Wierzę, że obecnie na rynku też są takie konstrukcje, które bronią się jakością dźwięku. Mają swoje specyfiki, smaczki,  ale generalnie grają bardzo dobrze. 

Widzę, że większość ludzi, tak jak ja, na początek porusza się w pewnych przedziałach cenowych i wielu z nas nie ma na tyle doświadczenia, by kupić coś używanego.

Jakie wzmacniacze  Waszym zdaniem grają najlepiej do kwoty 3, 5, 7 tysięcy złotych i można je kupić nowe?

Gdyby pojawiło się kilka plusów i minusów w opisie, taki wątek byłby nieocenionym źródłem wiedzy dla nas, amatorów.

Z góry dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...