Skocz do zawartości

Dylemat: Yamaha czy Marantz - zgłupłem :)


janist

Recommended Posts

4 minuty temu, Marcinus napisał:

Telefon masz z Androidem?

 

Rozumiem, że używasz ampli Marantza?

Marantza już nie mam. Testowałem 2 ostatnie dni. Ale też nie znalazłem w aplikacji. (Marantz 2016 AVR Remote)

 Mam Denona, Szukałe w Denon 2016 AVR remote (bardzo podobna do aplikacji Marantza) i w AVR-Remore for Denon/Marantz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marcinus napisał:

Ja mam aplikację Marantz i u mnie w aplikacji w lewym górnym rogu znajdują się 3 poziome kreseczki, na które jak się tąpnie to rozsuwa się menu ustawień. 

Aplikacja Denon wygląda tak samo. Pod 3 kreskami jest trochę ustawień ale nie wszystkie. W audio można zmienić poziom dialogów czy ustawienia Audyssey ale nie wszystko. Włączyć wyłączyć centralnego (hihi) ani Suba się nie da.  Ustawić poziomu głośności suba chyba nie (  aktualnie pożyczyłem suba)

W menu głośniki jest tylko wybór głośników przednich A,B, A+B i pilot. I pilot rzeczywiście działa ale na wyświetlaczy amplitunera i po wybraniu innego źródła niż TV. Dalej jednak przeglądarka wygodniejsza. Sprawdź sobie. Ciekaw jestem Twojej opinii.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałem Twojej poprzedniej wypowiedzi.

Mój błąd. Zmęczenie.

Widze sens w łącznie PRE OUTem amplitunera oraz wzmacniacza.

Jeśli amplituner jest dobrej klasy i w kinie wystarcza to ja jestem jednak zwolennikiem oddzielenie systemu kina do stereo i nie korzystania z PRE.

Przepinanie na bananach albo coś takiego

https://www.playstereo.com/en/selettori-audio-video/2197-beresford-tc-7220-mkii-selector-for-amplifiers-speakers-8012420123100.html

Ale teraz jak prześledziłem wątek ponownie to zgadzam się z tobą. Wypowiedź nie była trafna

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...