Skocz do zawartości

Wzmacniacz jest co dalej...


PSV !!!

Recommended Posts

No i doszło do skutku i kupiłem w końcu swój wymarzony wzmacniacz. Jest to Onkyo A-8220 kolor srebrny od waszego kolegi muzycznego_gościa. Wydaje mi się że zakup jest bardzo trafny i udany, nawet mi się nie wydaje ale to wiem. Następny mój zakup to będą jakieś dobre monitory od 30-50 Wat plus podstawki, bo w moim pokoju innej opcji nie ma. I teraz bym chciał żebyście mi coś doradzili. Jakie głośniki warto kupić, bo szczerze to na głośnikach wogule się nie znam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waty nie maja zadnego znaczenia. Ile masz kasy? Nowe czy uzywane? do jakiej muzyki? jakie brzmienie?
Kazdy bedzie mial inny typ, tutaj nie ma ze A jest dobre a B jest be.
To co ktos moze uznac za super sprzet dla Ciebie moze byc brzmieniowym dnem.

Btw jesli kolumny to odrazu szukaj kabla glosnikowego. Na poczatek z tanich Procab ls 25 bedzie ok.

Same kolumny i wzmak nie graja wiec jakies zrodlo tez musi byc...

Za duzo pytan, za malo odpowiedzi... Jesli skompletujesz sprzet zablokouj na sztywno jakims progsem kazda strone ktora zawiera slowo "audio"
Jak wdpeniesz w to gowno to masz przesrane;/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslisz ze tanoy to co to jest? Myslisz ze nie polecamy kody bo ma mniej mocy ale za to lepsza jest? sorry vinetu ale do 350zl nie ma zbytnio w czym przebierac. Jak masz tylko 350 to albo tanoy albo mission. A jak nie to dozbieraj do m1/fusion ale to juz okolo 500zl, a jak bedziesz mial 500zl to znowu dojda inne modele, wiekszy wybor. Mx1(robiony na wegrzech) jest troche gorszy od m1. Poza tym wiekszosc kolumn jest robiona w chinach, tajwanie etc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na ten tekst? "SAME WYSOKOTONOWE TO KOSZTY CAŁYCH..ZESTAWÓW..KOLUMN...."

Dobrych kolumn nie trzeba reklamowac, nie trzeba pisac hi end, ludzie ktorzy znaja sie nie kieruja sie takimi sloganami, ale jesli sie sprzedaje gowno to warto napisac cos co przyciagnie uwage.


Daruj sobie Technicsa. Lepiej psozukaj opini na temat tannoya lub missiona na audio.com.pl/audiostereo.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...