Skocz do zawartości

Głośniki do KD


Zby

Recommended Posts

cześć

Potrzebuje porady 

mam aplituner Yamaha RXV 685

chciałem zakupic do niej głośniki do KD 5.1 - budżet tu sprawa trudna max nieprzekraczalny to 3k zł ale wolałbym wydac około 2,5k

pomieszczenie /salon otwarty z jednej strony  kształt  prostokąt trochę zniekształcony  powierzchnia 20m2 około

ważne wymaganie: to musza byc kolumnu nie wyższe niż 60 cm i to wymaganie to absolutny MUST ! bez możliwości obejścia

przeglądałem forum , porady, opinie , allegro, olx  i wcale od tego nie zrobiłem się mądrzejszy  , głośniki maja byc wykorzystywane do KD, trochę może  spotify (dlatego zakupiłem ten amplituner) 

głośniki  nie moga byc białe (to wymaganie żony)

- nie jestem audiofilem to juz chyba widac z opisu ,

 

znalazłem w internecie jakies zestawy  - ale jestem otwarty na propozycje ,

Mogę kupic też coś uzywanego  ale nie podpowiadajcie szukaj na olx jakichs Magnatów których od dawna nikt nie wystawiał  bo zakup za pół roku to nie jest rozwiązanie

Chciałbym kupić do konca lutego max

moje jakieś typy

JAMO S803 HCS + subb s810 - znalazłem za   1500+750 =2250zł

MAGNAT supreme II 202, 102, center 252 + SUB252A - koszt około 1600 zł

HECO AURORA 300 5.0  + jakiś subwofer koszt około 3000zł ale ta opcja chyba wizualnie najmniej mi sie podoba

z tym że wolałbym jakieś   3 drożne kolumny w komplecie przynajmniej do stereo  ale to raczej przekracza budżet nowych 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Może wizualnie nie wygląda to najlepiej dla Ciebie ale pod względem brzmienia będzie to najlepsza opcja z możliwych. 

Możesz jeszcze spojrzeć na INDIANA LINE NOTA 550X + 240X + 740X, a w przyszłości dokupić do tego zestawu subwoofer. Niemniej jednak w tym przypadku przekroczysz nieco wysokość :(

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jeszcze propozycje TAGA Harmony TAV808B x4 + subb Paradigm CINEMA + centralny TAGA TAV-616C i  to juz za prawie 3k w sumie

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Cześć,
Może wizualnie nie wygląda to najlepiej dla Ciebie ale pod względem brzmienia będzie to najlepsza opcja z możliwych. 

Możesz jeszcze spojrzeć na INDIANA LINE NOTA 550X + 240X + 740X, a w przyszłości dokupić do tego zestawu subwoofer. Niemniej jednak w tym przypadku przekroczysz nieco wysokość :(

 

ale 550X to kolumna podłogowa i wieksza niż 60 cm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...