Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze wzmacniacza słuchawkowego Bluetooth


Recommended Posts

Witam, proszę o pomoc w następującej sprawie: posiadam słuchawki B&O H9 3rd, najczęściej podpinam je pod tv lub smartfon Samsung poprzez Bluetooth i używam np. YouTube. Poszukuję czegoś co zwiększy głośność moich słuchawek a może i przy okazji da możliwość poprawy jakości dźwięku? Znalazłem info że istnieją wzmacniacze słuchawkowe Bluetooth ale przyznam się szczerze że nie za bardzo wiem na jakiej zasadzie one działają 🤔. Mógłby ktoś wytłumaczyć mi czy dam radę taki wzmacniacz "wpiąć bezprzewodowo" pomiędzy słuchawki a tv a może i pomiędzy smartfon a słuchawki? Dodam też że posiadam urządzenie FiiO Taishan D03K (polecone na tym forum 😊) ponieważ tv ma tylko wyjście optyczne a mój wzmacniacz stacjonarny tylko  Rca. Może przy okazji tego urządzenia da radę coś do niego podłączyć? Dzięki z góry za pomoc i porady 😊. Jak na razie nie określam budżetu ponieważ nie mam pojęcia jaki wogóle może to być przedział. 

Edytowano przez Piotr80
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...