Skocz do zawartości

Jednak stereo. 16 m2, 3-4000.


Kuba Kosiba

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 godziny temu, S4Home napisał:

 

 

2 godziny temu, S4Home napisał:

 

Pokażę jeszcze jak wygląda pomieszczenie. Odsłuch jakieś 3.8 metra od tv. Pomyslalbym nad Aurorą 300 ale musiałaby być na komodzie, a korzystając z przestrzeni między komodą a łukiem ściany można tam ustawić podłogowe chyba. W tej chwili nie ma tego małego stolika na środku 

Screenshot_2021-02-15-09-28-25-248_com.google.android.apps.photos.jpg

Edytowano przez Kuba Kosiba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Temat "zawisł" na ponad pół roku ale powoli wraca.

W związku z tym szybkie pytanie o samą poprawność zestawu:

Yamaha RN303 + Indiana Line Tesi 561 - czy to zgra się na zadowalającym poziomie, czy taki zestaw nie bedzie się przegrzewał/wybijał czy jak to nazwać. W cenie 2900 wydaje mi się dość atrakcyjny tylko pytanie o poprawność działania. 

Edytowano przez Kuba Kosiba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2021 o 23:44, Kuba Kosiba napisał:

Yamaha RN303 + Indiana Line Tesi 561 - czy to zgra się na zadowalającym poziomie

Jest to całkiem przyzwoite połączenie i nie powinieneś być zawiedziony.

Dnia 17.09.2021 o 23:44, Kuba Kosiba napisał:

W cenie 2900 wydaje mi się dość atrakcyjny

Jeżeli jest w pełni sprawny to warto.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LBX Systemy Audio napisał:

Jest to całkiem przyzwoite połączenie i nie powinieneś być zawiedziony.

Jeżeli jest w pełni sprawny to warto.

Piotr

 

Zestaw nowy niestety mi uciekł. Cóż zostaje jeszcze 550X 🙂 dziękuję za opinie

Edytowano przez Kuba Kosiba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie była to jakaś super oferta.

Jeśli polujesz na amplituner to od modeli RN 602, Onkyo 8250, DRA 800 itp

Moim zdaniem Tesi i Nota nie grają tak samo.

Tesi jest zdecydowanie bardziej rozdzielcze. Nota 550x zbudowana jest dla zrobienia WOW. Maął kolumna o dośc niskim zejsciu i duzym basie. Ale środek i góra to nie najlepsza część w tych kolumnach. Ale tez cena nie jest wygórowana.

Masz jeszcze Melodika BL 40 MKIII

Zapraszam na odsłuch

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

Moim zdaniem nie była to jakaś super oferta.

Jeśli polujesz na amplituner to od modeli RN 602, Onkyo 8250, DRA 800 itp

Moim zdaniem Tesi i Nota nie grają tak samo.

Tesi jest zdecydowanie bardziej rozdzielcze. Nota 550x zbudowana jest dla zrobienia WOW. Maął kolumna o dośc niskim zejsciu i duzym basie. Ale środek i góra to nie najlepsza część w tych kolumnach. Ale tez cena nie jest wygórowana.

Masz jeszcze Melodika BL 40 MKIII

Zapraszam na odsłuch

Piotr

Wiem, że 602 byłaby idealna ale czasem trzeba iść na kompromis. Doszedłem do wniosku, że wydawanie powyżej 3000 trochę mija się z celem do czysto laickich zastosowań. TV też mam phillipsa za 4000 mimo, że na forach twierdzili, że coś takiego nie wyświetla obrazu. A ja jestem zadowolony. 

Jeszcze się wstrzymuję z wyborem. 

A jak wygląda porównanie 303 z 550X kontra Denon N10 z seryjnymi głośnikami? Fajne powystawowe outlety mi pouciekały przez wakacje i to jest teraz jedyna alternatywa w tej półce cenowej.

Edytowano przez Kuba Kosiba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kuba Kosiba napisał:

Wiem, że 602 byłaby idealna ale czasem trzeba iść na kompromis. Doszedłem do wniosku, że wydawanie powyżej 3000 trochę mija się z celem do czysto laickich zastosowań. TV też mam phillipsa za 4000 mimo, że na forach twierdzili, że coś takiego nie wyświetla obrazu. A ja jestem zadowolony. 

Jeszcze się wstrzymuję z wyborem. 

A jak wygląda porównanie 303 z 550X kontra Denon N10 z seryjnymi głośnikami? Fajne powystawowe outlety mi pouciekały przez wakacje i to jest teraz jedyna alternatywa w tej półce cenowej.

No tylko moim zdaniem to nie jest kompromis.

Denon N10 i RN 303 to jednak urządzenia dużo słabsze.

Ja bym polecał dozbierać. Inaczej predzej niż później i tak będziesz szukał wymiany.

Tak działa audio.

10 godzin temu, Pyy69 napisał:

A ta yamaha rn303 to nie jest ta , co się wyłącza przy wyższych glośnościach , ponieważ nie radzi sobie z kolumnami 4ohm ???

Całkiem możliwe. Ale kto do niej podpina duże kolumny, prądożerne, mocne i 4 omowe.

To jest ampli to plumkania.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, S4Home napisał:

No tylko moim zdaniem to nie jest kompromis.

Denon N10 i RN 303 to jednak urządzenia dużo słabsze.

Ja bym polecał dozbierać. Inaczej predzej niż później i tak będziesz szukał wymiany.

Tak działa audio.

Całkiem możliwe. Ale kto do niej podpina duże kolumny, prądożerne, mocne i 4 omowe.

To jest ampli to plumkania.

Piotr

 Czyli w takim razie 303 nie nadaje się do niczego i to błąd produkcyjny czy to tylko takie gadanie jak przy telewizorach gdzie dowiadywałem się że w sumie poniżej 10000 to nic nie świeci albo monitorach graficznych gdzie tylko kalibrowane eizo wyświetlają kolory?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kubad napisał:

Warta w zależności od oczekiwań jeżeli ktoś po podstawowym modelu spodziewa się cudów to nie warto. 

Mój pierwszy byłby to stereo sprzęt. Chciałbym aby grało głośno. Basik fajny do klubowych kawałków , trance , house. Wysokie i średnie tony też spoko. Głównie sety klubowe , radio internetowe. Pokój salon 5x5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pyy69 napisał:

Specyfikacjà 303 chyba nie różni się wiele od 602. 

Oj, bardzo.

Papier przyjmie wszystko. Posłuchaj obu. Zobaczysz że tylko logo jest wspólne.

15 godzin temu, Kuba Kosiba napisał:

Czyli w takim razie 303 nie nadaje się do niczego i to błąd produkcyjny czy to tylko takie gadanie jak przy telewizorach gdzie dowiadywałem się że w sumie poniżej 10000 to nic nie świeci albo monitorach graficznych gdzie tylko kalibrowane eizo wyświetlają kolory?

Gra znacznie gorzej od ceny.

Żebyśmy się dobrze zrozumieli. Mogę Ci zaproponować cenę na 303 jak najbardziej. Po prostu go nie polecam

9 godzin temu, Pyy69 napisał:

Mój pierwszy byłby to stereo sprzęt. Chciałbym aby grało głośno. Basik fajny do klubowych kawałków , trance , house. Wysokie i średnie tony też spoko. Głównie sety klubowe , radio internetowe. Pokój salon 5x5

No i to może braknąć właśnie.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...