Skocz do zawartości

Monitor Audio R852


Fafilecki

Recommended Posts

Witam wszystkich, przymierzam się do zakupu kolumn podstawkowych i wzmacniacza, wielkość pokoju 20 m2 albo 12 m2 z możliwością dostosowania wystroju pod audio. Nie mam wyrobionego gustu jeżeli chodzi o brzmienie (początkujący), nie lubię tylko ostrych wysokich tonów, podoba mi się duża przestrzeń w dźwięku. Jestem w stanie wyłożyć ok. 1300 zł na wzmacniacz (używany). Natrafiłem na możliwość kupna  Monitor Audio R852 md w korzystnej cenie, nie mogę ich odsłuchać (poza Polską sprzedawane). Na wygląd są w doskonałym stanie, właściciel zapewnia, że guma wokół głośników basowych jest w super kondycji, nie popękana itd., wszystko pięknie gra. Pytanie: czy istnieje duże ryzyko z uwagi na wiek kolumn (produkcja 1989), że zaraz coś padnie, czy warto zaufać i kupić w dobrej cenie? Czy zagra to z tańszym wzmacniaczem (ok 1.300 zł), czy biorąc wszystko pod uwagę lepiej kupić nowszy sprzęt jak np. Polk audio Rti a3?  Z góry dziękuję i pozdrawiam forumowiczów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W przypadku gdy nie masz możliwości ich osobistego odbioru i sprawdzenia to ja bym nie ryzykował kupna tych starych kolumn.

Nowe kolumny, które sobie upatrzyłeś Polk Audio RTi A3 to granie szybkie, żywe z wyraźną górą pasma i chyba nie tego szukasz.

Pozdrawiam!

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...