Skocz do zawartości

Podlaczenie wzmaka


Recommended Posts

Witam mam problem z podłączeniem wzmaka z głośnikami w BMW f31.Wzmak Mosconi Gladen 120.4 głośniki to audio system BMW x 200 Evo plus.

Sygnał do wzmaka wziąłem z subów i połączyłem z wzmakiem.

Z wzmacniacza poprowadzilem  kable do subów pod fotelem... I kable do midrengow....po wlaczeniu wzmak nie włącza się. Cisza...co źle zrobiłem???

Robiłem też mostek podłączając plus do rem...na wzmacniaczu zapaliła się zielona dioda...ale głośniki nadal cisza...czy możecie mi pomóc?

Pozdrawiam

Marcin

 

 

 

 

 

 

IMG_20210107_194738.jpg

IMG_20210107_194751.jpg

received_147686446965537.jpeg

Edytowano przez szaqall111
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć które zrobiłeś nic nie widać..
Najpierw sprawdź wzmacniacz tj. podłącz jakikolwiek głośnik (głośniki) i uruchom wzmacniacz (bez podłączonych RCA) zobacz czy dioda protect nie miga a wzmacniacz normalnie się uruchamia, jeżeli nie masz radia z remote control to zrób zworke między REM i + zasilania, następnie podaj normalny sygnał na rca wzmacniacza np. z telefonu lub jakiegoś CD, mp3 itd jak nie masz z czego podać sygnału to chociaż dotknij paluchem na środkowy pin wejścia RCA i sprawdź czy wzmacniacz cokolwiek z siebie wydaje, powinien być (brum)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...