Skocz do zawartości

grający zestaw do salonu


sewerryn

Recommended Posts

Witam.

Podejmuje próby nagłośnienia swojego salonu 30m2 +10m2otwarta kuchnia +10m2otwarty korytarz. Sprzęt ma być również podpięty pod TV ale głownie chodzi o dobry dźwięk ze sptify/ tidal. Lubię słuchać ballady rock, muzykę instrumentalną , chciałbym uzyskać szeroką, głęboką scenę. Mam onkyo tx 8050 i miałem Indiana Line nota 550.  Myślę żeby teraz kupić używane kolumny za ok. 2000zł a z czasem tx 8050 wymienić na wzmacniacz.

słuchałem

monitor audio rx6 dźwięk super ale chyba za małe do mnie.

Quadral phonologue aurm7 ale chyba jakieś popsute były bo bas dudnił a góry prawie wcale.

Wizualnie podobają mi się Kef q 550.  Może Aurora700 ?

Pomóżcie doradźcie.

ooo.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź.

W pon zadzwonię do gościa popytam co ma co poleca chociaż do Myślenic mam 300km wiec to musiałby być pewniak w dobrej cenie żebym się tam zapuścił. Druga sprawa one będą stały w salonie więc żonka nie da tam postawić czegoś takiego.  

https://allegro.pl/oferta/kolumny-stereo-glosniki-monitor-audio-bronze-6-10097080029

to już wygląda na kolumne z obecnej epoki, ale jak grą?

Ps. Gdzieś obiło mi sie o uszy że podłączenie korektora graficznego podniosłoby jakość dzwięku na moim tx 8050, czy nastawić sie musze go wymienić na wzmacniacz żeby to grało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...